niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
29 czerwca 2017

Juncker musi być zaskoczony. PiS zapytało o coś, o co nikt dotąd nie pytał

Dodano: 16.06.2017 [19:10]
Juncker musi być zaskoczony. PiS zapytało o coś, o co nikt dotąd nie pytał - niezalezna.pl
foto: Tomasz Adamowicz/Gazeta Polska
Komisja Europejska, na której stoi specjalista od poklepywania po głowie Jean-Claude Juncker, dostała dwa pytania. Prawo i Sprawiedliwość zapytało w interpelacji, dlaczego KE wszczęła procedury za odmowę relokacji uchodźców tylko przeciw Polsce, Czechom i Węgrom, skoro inne kraje unijne także „w wysokim stopniu” nie wykonują decyzji w tej sprawie. Ciekawe, jaka będzie odpowiedź…

Komisja Europejska formalnie wszczęła procedurę w związku z niewywiązywaniem się przez Polskę, Czechy i Węgry z zobowiązań w sprawie relokacji uchodźców. Kraje te mają miesiąc na wystosowanie odpowiedzi do KE.

Dlaczego Komisja Europejska wszczęła kroki prawne wyłącznie przeciwko trzem państwom członkowskim, podczas gdy decyzja nr 2015/1601 (w sprawie relokacji – red.) jest w wysokim stopniu niewykonywana przez wszystkie państwa członkowskie? 

– napisała w swoim wystąpieniu do KE europoseł PiS Jadwiga Wiśniewska.

Zwróciła przy tym uwagę, że wynikający z decyzji Rady UE obowiązek relokacji uchodźców z Włoch i Grecji został przez wszystkie państwa członkowskie wypełniony jedynie w kilkunastu procentach.

Wiśniewska wskazała również, że przed Trybunałem Sprawiedliwości Unii Europejskiej toczy się postępowanie wszczęte przez Węgry i Słowację w sprawie niezgodności decyzji o relokacji z prawem Unii Europejskiej. 

Dlaczego Komisja Europejska nie wstrzymała się z podjęciem kroków prawnych wobec państw członkowskich do czasu wydania przez Trybunał ostatecznego orzeczenia w sprawie zgodności z prawem UE decyzji nr 2015/2016, a tym samym z góry przesądziła o jej legalności? 

– zapytała Wiśniewska.
Autor: Źródło: ,
DZIAŁ: ,
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Wydaje się, że należy postawić problem choroby pana przewodniczącego Junckera oraz czy osoba poważnie chora może pełnić tak odpowiedzialną funkcję. Tu nie ma co owijać w bawełnę. Pamiętam kiedyś, w końcu lat 80-tych, jak prezydent Singapuru został urlopowany na 1 rok w celu odbycia leczenia, o czy poinformował społeczeństwo Singapuru publicznie w wystąpieniu telewizyjnym. Po wyjściu z nałogu powrócił na urząd.

toż oni nie dadzą rady odpowiedzieć na proste pytanie i z tych "nerw" pewnie będą musieli zalać się w trupa.

Jean-Claude Juncker nie należy do Świata Appolońskiego.
Jest wrogiem tego świata.

http://katolickie.media.pl/ind...

Świat Appoloński na koncercie :

https://www.youtube.com/watch?...

Motto/Tacyt : "Jest w naturze ludzkiej nienawidzić tych, których się skrzywdziło."

ANATOMIA UTRZYMANIA KOLONII ZSRR ZWANEJ PRL-em.
FIZJOLOGIA TZW. „WŁADZY LUDOWEJ” i JEJ ELIT (CZYT. PSEUDOELIT)

Józef Stalin nie mógł na nadzorców kolonii mianować normalnych i uczciwych ludzi. Jak postępowali kolonizatorzy ? Czy na nadzorców kolonii ktokolwiek by mianował politycznych przeciwników zniewolenia i kolonizacji, wyzysku, orędowników rzeczywistej wolności i niepodległości ? Na nadzorców kolonii zawsze mianuje się najgorszy sort, gotowy do zdrady, amoralny, bez sumienia, nie poczuwający się do lojalności wobec Narodu i Ojczyzny, który dzięki zdradzie uzyskuje całkowicie niezasłużony awans społeczny, za co jest wierny jak pies właścicielowi kolonii. Operację obsadzenia najgorszej żulii i bandziorów w PRL-u na wszystkich ważnych stanowiskach nazwano "sprawiedliwością społeczną". Było to niebywale bezczelne i diabelsko perfidne komunistyczne kłamstwo: bandytyzm i niesprawiedliwość nazwano sprawiedliwością !! Wysokiej jakości prawdziwe przedwojenne elity zastąpił na kluczowych stanowiskach na ogół w większości motłoch. Podczas tej operacji ukradziono wszystko wszystkim, taka to była “sprawiedliwość społeczna”. Po 1989 roku komuniści ponownie ukradli co się dało, nazywając to “prywatyzacją”. Ukradziono 150 mld zł z OFE itd. itd. Setki złodziejskich afer, kradzież kamienic itp. pokazują na co stać i jakie wartości sobą reprezentują potomkowie owej “władzy ludowej”, wyznaczonej przez Sowietów na objęcie dziesiątków tysięcy stanowisk w służbach, partiach, wojsku, sądownictwie, w administracji itd. Taki oto sort ludzki dokooptowywał sobie klientelę na swoją miarę i modłę poprzez proces selekcji negatywnej : artystów, literatów, “autorytety naukowe” etc. co jest zrozumiałe, ponieważ w koloniach ludzie pragnący wolności i suwerenności to wrogowie systemu, w którym patriotycznych i moralnych jednostek nie wywyższa się, nie awansuje, tylko zabija, więzi, prześladuje i dyskryminuje. Gdy zabrakło sowieckiego bata i “socjalistycznej dyscypliny”, motłoch pokazał swoją prawdziwą komunistyczną “moralność” : uczone małpy, rachujące psy i osły dmuchające we flet przekształciły ostatecznie Polskę w dziki kraj a państwo w ChDiKK. Takie są korzenie pseudoelit, potomków zwykłych zdrajców i renegatów, którzy pomogli Sowietom przeprowadzić w Polsce bolszewicką komunistyczną krwawą rewolucję i dokonując totalnej grabieży własności narodu.

DLACZEGO UNIA EUROPEJSKA TAK HOŁUBI NAJGORSZY SORT ?

DLACZEGO NAJGORSZY SORT TAK NIENAWIDZI PATRIOTYZMU,
POLSKOŚCI, PRAGNIE ROZTOPIĆ SIĘ W UE ?

glownie hodzi o 2,5 miliarda euro od CDU dla platformy czy to takie trodne aby zrozumiec ???????? .Jest to bezzwrotna kasa, a zobowiazania sa.

Należy też wystosować zapytanie kiedy Juncker ostatni raz był trzeźwy?

FIZJOLOGIA GRABIEŻY

Ludzie bez umiaru umiłowali przyjemność, posiadanie wpływu, prestiż i władzę, jednym słowem, bogactwo. Jednocześnie pcha ich przemożna siła, żeby mieć te wszystkie rzeczy kosztem innych. Jednak tych innych, czyli społeczność, popycha nie mniejsza skłonność do ochrony tego, co zdobyli, zakładając, że potrafią i że wiedzą jak.

Grabież, która odgrywa tak wielką rolę w sprawach tego świata posługuje się tylko dwoma instrumentami : siłą i FAŁSZEM oraz dwoma ograniczeniami : odwagą i wiedzą.

Dzieje ludzkości pełne są przykładów siły zastosowanej w celu grabieży. Nakreślić jej historię to znaczy odtworzyć prawie całą historię wszystkich ludów: Asyryjczyków, Babilończyków, Medów, Persów, Egipcjan, Greków, Rzymian, Gotów, Franków, Hunów, Turków, Arabów, Mongołów, Tatarów, nie licząc Hiszpanów w Ameryce, Anglików w Indiach, Francuzów Belgów i Niemców w Afryce, Rosjan w Azji itd. itd.
Pośród narodów cywilizowanych ludzie tworzący bogactwo są przynajmniej tak liczni i wystarczająco silni, żeby je obronić. Czy to znaczy, że oni nie są już ograbiani ? Bynajmniej, są tak samo ograbiani jak inni, a ponadto ograbiają się wzajemnie. Jedyna różnica polega na tym, że zmienił się instrument grabieży. Już nie ograbia się społeczeństwa z bogactwa przy użyciu siły, ale za pomocą FAŁSZU.

Żeby okraść społeczeństwo, trzeba je koniecznie oszukać. Z kolei oszukać społeczeństwo oznacza przekonać je, że okrada się je dla jego własnego dobra. Skłonić je do przyjęcia, w zamian za jego własność, usług, które są fikcyjne, a nawet gorsze. Taki jest cel sofistyki.

Grabieżcy stosują się do prawa Malthusa : mnożą się, jeśli tylko znajdą pożywienie, a pożywieniem niegodziwców jest łatwowierność ludzi naiwnych. Rządzenie to takie przyjemne zajęcie, że każdy chce brać w nim udział. I tak demagodzy nie przestają mówić narodowi : „ Jesteśmy świadomi waszych cierpień i ubolewamy nad nimi. Wszystko byłoby inaczej, gdybyśmy sprawowali władzę.”

I tak się dzieje, dopóki naród nie nauczy się rozpoznawać i bronić swoich prawdziwych interesów. Zawsze więc dochodzimy do tego samego wniosku : jedynym lekarstwem jest stałe oświecanie opinii publicznej.

No to może ewangelizacja i egzorcyzmy? Wiemy diabeł nie cierpi Chrystusa i wszystko co od niego i dla niego! A przecież czytamy, że "Albowiem z Niego i przez Niego, i dla Niego [jest] wszystko"! W świetle Ewangelii zło i źli odbiją się niczym w krzywym lustrze i rozpoznają wszyscy prawdę od fałszu. Bo przecież o to tutaj chodzi!

Jeśli kogoś oszukałeś, oznacza to, że zostałeś obdarzony zaufaniem większym niż na nie zasługiwałeś.

KE wszczęła procedury za odmowę relokacji uchodźców tylko przeciw Polsce, gdyż prawdopodobnie Polska tam z naszych podatków ma najwięcej zdrajców razem z królem europy.

"Społeczeństwa politycznie bierne zwykle pozostawiają małej garstce ludzi kierowanie losami kraju, a później na nich zwalają odpowiedzialność za wszystko, co się stało, zwłaszcza za niepowodzenia. Tymczasem za każdy wypadek dziejowy odpowiedzialne jest całe pokolenie, które było jego sprawcą lub świadkiem, o tyle, naturalnie, o ile jedno pokolenie może na bieg dziejów wpłynąć."

https://www.youtube.com/watch?...

Przegonić to towarzystwo z władz Eurokołchozu (nowe wybory całkowicie demokratyczne) już wystarczająco narobili złego w Europie ich mózgi są zlasowane.Merkel,Junkersów Szulców,Tusków i innej swołoczy dać pod Trybunał Stanu za zniszczenie ludności europejskiej.

Żądamy natychmiastowych demokratycznych wyborów władz do Eurokołchozu począwszy od eurodeputowanych.Angela wybrała pijaków na najwyższe stanowiska w Eurokołchozie bo pijakami jest lepiej manipulować.Stalin podczas II wś.również żołnierzom dawał wódkę przed walką.Jeżeli władze w Eurokołchozie nie zmienią się natychmiast to Europa zniknie.I pomyśleć że przez paru idiotów,bezmózgowców stanie się coś strasznego.

bo tylko te kraje dzięki wyborowi takich a nie innych przedstawicieli realnie zagrażają korytu i oderwaniu od stołków obecnych unijnych bonzów, którym wydaje się iż będą doń przyspawani wiecznie

unijny PIJACZYNA ma przygotowane odpowiedzi na ustalone pytania. Podobnie zresztą jak KAMERDYNER ciotki Angeli, Tusk !
Takiemu PIJACZYNIE Angela dała taka władzę !

A co może alkoholik odpowiedzieć... mowa moje będzie krótka; wódka, wódka, jeszcze raz wódka...

Czemu jeszcze nikt nigdy nie próbował odwołać szefa Komisji Europejskiej czy innych urzędników europejskich ? Co to oni są nienaruszalni, chyba warto byłoby wreszcie rozpocząć tego typu procedury. Przecież na utrzymywanie tych darmozjadów idą pieniądze wszystkich podatników europejskich, więc to nie są żadne święte krowy.

Brawo Pani Europoseł! Właśnie takich polityków warto wysyłać do Brukseli...

Wiadomo dlaczego.
Bruksela nie chce mieć przeciwko sobie całej Europy Wschodniej. Woli dla przykładu ukarać kilku nieposłusznych. Reszta podkuli ogon.

Niech go też wszyscy klepią po gębie na powitanie, będzie Genialnie!!!

To jest nienormalne żeby taka szumowina bez autorytetu stała na czele całkiem poważnej instytucji jaką powinna być Komisja Europejska. Niemcy wyhodowali sobie kastę politycznych euro-prostytutek, gotowych sprzedać siebie i swoje kraje , byle tylko zadowolić sponsorów z Berlina. Jeśli to się nie zmieni, to UE nie ma przed sobą długiego bytu, a byłaby to szkoda dla nas wszystkich

Oj tam, oj tam. Przecież Orwell już stwierdził, że są równi i równiejsi.

Junker albo w skrócie Junky po angielsku znaczy NARKOMAN!

Warto temu komuniście to wreszcie przypomnieć!

A "junk" znaczy szmelc, rupiec itd

Kika

""A junk" znaczy szmelc, rupiec itd"

Dobrze że napisałaś bo bym się NIGDY nie domyślił!

"Junk" to znaczy odrzut, złom, rupieć, badziewie!

Jaki Honor i ambicje mają Głowy Państw Europejskich rozmawiając z Żulem i NAŁOGIEM - Jean- Claude Juncker . Ten człowiek po pokazaniu się jako PIJAK w pierwszym rzędzie powinien być odwołany ze stanowiska Dlaczego nikt nie postawił takie wniosku na forum UE

Jaki Honor i ambicje mają Głowy Państw Europejskich rozmawiając z Żulem i NAŁOGIEM - Jean- Claude Juncker . Ten człowiek po pokazaniu się jako PIJAK w pierwszym rzędzie powinien być odwołany ze stanowiska Dlaczego nikt nie postawił takie wniosku na forum UE

PO ich zachowaniu,
Rozum ich poznacie,
Niewiem kiedy rozum swuj pokazują,
Wtęczas gdy po mordach tłuką,
Albo gdy się całują?
Niewiem kiedy trzeźwi chodzą
I mądrze mówią?
Przecież to wybrańcy europy,
To nie zwykli chłopy!
Gdzie im mondrość się podziała?
Kto tym chłopom władze dawał?
Jaki rozum on posiadał?

Ten alkoholik nie jest w stanie odpowiedzieć na jakiekolwiek z poważnych pytań a żenadą jest to, że wszyscy w tym burdelu brukselskim wiedząc o niskiej sprawności umysłowej niedysponowanego na ogół menela i to tolerują a mało tego część niby wysokich urzędników europejskich z rozkoszą daje się klepać po gębach.Prawdziwy obraz nędzy i rynsztoku a nie siedziby gdzie mają zapadać kluczowe decyzje co do realnych problemów Europy

UE wzywa do jedności w aspekcie bezpieczeństwa energetycznego. My, Unia Europejska nie zgadzamy się na Nord Stream 2. Wszelkie odstępstwa od tej jedności uznane będą za pogwałcenie zasady solidarności Unii Europejskiej!
Kolejny apel Unii Europejskiej o bezpieczeństwo obywateli - MY, Unia Europejska wzywamy wszystkich jej członków o zaniechanie niszczenia bezpieczeństwa wewnątrz unijnego, objawiającego się ściąganiem terrorystów na jej tereny.
Wszelkie odstępstwa od powyższego będą przez NAS uznane za działania wrogie dla przyszłości Unii Europejskiej!

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl