niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
29 czerwca 2017

​Policja z Londynu UJAWNIA przerażające fakty na temat pożaru wieżowca

Dodano: 15.06.2017 [21:03]
​Policja z Londynu UJAWNIA przerażające fakty na temat pożaru wieżowca - niezalezna.pl
foto: youtube.com/print screen
Stuart Cundy, komisarz londyńskiej policji, poinformował, że liczba ofiar śmiertelnych pożaru wieżowca Grenfell Tower najprawdopodobniej wzrośnie, choć dodał, że ma nadzieję, iż „nie będzie trzycyfrowa”. Ujawnił też, że niektóre z ofiar nigdy nie zostaną zidentyfikowane.

Na pytanie, czy ostateczna liczba ofiar śmiertelnych będzie liczona w dziesiątkach czy setkach, Cundy powiedział: „Chcę mieć nadzieję, że nie będzie trzycyfrowa”.
 
Dodał, że niektóre z osób, które zginęły w pożarze, prawdopodobnie nigdy nie zostaną zidentyfikowane, a przeszukiwanie spalonego 24-piętrowego budynku może potrwać miesiące. Jak przekazał, w sprawie pożaru wszczęto śledztwo.

CZYTAJ WIĘCEJ: Pożar wieżowca w Londynie - polska rodzina wśród pokrzywdzonych

Dziś brytyjska premier Theresa May zapowiedziała powołanie komisji śledczej, która zbada przyczyny tragedii.

Zbudowany w 1974 roku blok mieszkalny Grenfell Tower zapalił się w środę tuż przed godz. 1.00 w nocy czasu lokalnego (godz. 2.00 w Polsce). Był to najpoważniejszy od kilkudziesięciu lat pożar w budynku mieszkalnym w Wielkiej Brytanii. W środę wieczorem wiceminister spraw wewnętrznych Nick Hurd zapowiedział, że decyzją rządu przeprowadzone zostaną kontrole bezpieczeństwa w podobnych budynkach na terenie całego kraju.

Obecny bilans tragedii to 17 ofiar śmiertelnych i 78 rannych.
Autor: Źródło: ,
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Po takim czymś wyprowadziłbym się z blokowiska i przeniósł do domku z ogrodem...

Nie rozumię, co te lewaki tyle rabanu robią! 90% mieszkańców to muzułmanie, na pewno sami ogień zapruszyli bo świeczek zamiast elektryczności używają! Pewnie trzeba ich żałować, bo Angela się tego domaga!

Tak szybkie i równoczesne rozprzestrzenienie się ognia w całym budynku wydaje się NIEMOŻLIWE, COŚ TU NIE GRA !!

ąduropejczycy powstańcie z kolan inie dajcie się wyżynać jak barany !! Weżcie sprawy w swoje ręce, bo rządy poprawne politycznie nie zagwarantują wam bezpieczeństwa ! Musi powstać przeciwwaga tych bestialskich zamachów ! Jest to smutna kontestacja , ale narazie nie ma innych pomysłów na zatrzymanie ohydnych ataków terrorystycznych !Widzimy co się dzieje coraz więcej tych ataków i nie widać końca ! Jest coraz gorzej , a smarowanie kredą po bruku ,to śmieszna dziecinada ! NARODY EUROPY -POBUDKA !

to byłó celowe podpalenie siedliska muzułmanów w odwecie za ich zbrodnicze zamachy w angli-a bajeczki o wybuchu lodówki mogą opowiadać dzieciom w ramach politycznej poprawności.Precz z lewactwem europejskim

Ciekawa matematyka? - jak nie zidentyfikowany delikwent, to znaczy się, jest żywy. A opuszki palców same się wypaliły? Nawet kacapy na takie pomysły nie wpadły w Smoleńsku.

Wg opinii niezaleznych ekspertow ds budowlanych do tak szybkiego rozprzestrzenienia sie ognia w londynskim wiezowcu przyczynila sie izolacja termiczna budynku zbudowana z plyt piankowych izolowanych od zewnatrz pokryciem deszczochronnym przestrzen zawarta pomiedzy sciana a plyta spelnila role pewnego rodzaju komina ulatwiajacego szybkie rozprzestrzenianie sie ognia Co do izolacji to bylo zgodne z ustawa energetyczna zalecona przez brukselskich urzednikow dla ktorych zycie ludzkie niema znaczenia

Jeśli diagnoza jest słuszna, to termoizolacja wielu budynków w Polsce może również sprowadzić tego rodzaju niebezpieczeństwo pożaru i jego błyskawicznego rozprzestrzeniania.

teoretycznie używa se styropianu samogasnącego

podkreślam: TEORETYCZNIE

to było celowe podpalenie jako zemsta za islamski terror a bajeczki o awarii elektrycznej lewacy mogą opowiadać małym dzieciom.Wreszcie dobre wiadomości.europo-powstań z kolan

najwięcej poszlak skupia światło na agenturalne źródła przyczyn pożaru. - nawet gdyby to zrobiono islamskimi rękoma, tym razem poszlaki wskazywałyby też na agenturalne wsparcie. hazarowie idąc w meanstrim massmedia na połowie globu, kapitałowo poszli vabank aby przede wszystkim niszczyć narodowość/konserwatyzm. Obecnie przed decydującym momentem dla Konserwatystów w UK, massmedia/wabank gwarancji nie dał .

Ktoś morduje Anglików, bardzo możliwe że za pieniądze i na polecenie Rosji i $ORO$a, którym Brexit nie odpowiada i chcą doprowadzić do władzy lejburzystów, by do reszty zniszczyli Królestwo wielkiej Brytanii, od którego $ORO$ zaczął swoje spekulacyjne ataki.
Rosja i Soros destabilizują politycznie Wielką Brytanię.
Nikt inny nie ma takiego interesu.

Coś tutaj śmierdzi, bo ostatnie nie było widać petrunia i kijowskiego, oni też na żołdzie sorosra.

Nie wiem kto podpalił ten blok, ale najwyraźniej na terenie Anglii jest w ostatnim czasie realizowany jakiś scenariusz.

Powstaje zasadnicze pytanie jaki jest skład etniczny ofiar. Jeżeli to w większości popielaci to może to być zemsta za Londyn i Manchester, a jeżeli wyblakli to znaczy, ze jest to dalszy ciąg terroru islamskiego. W tym drugim wypadku należy zadać sobie pytanie kto zainspirował ten ruch służby dla obudzenia śpiącego narodu czy ISIS?

Ramadan dla Islamu, To Moze ktos tam bombki skladal i jebudu...

Teresa May zapowiedziala 'public investigation' czyli publiczne sledztwo w sprawie tej tragedji(tzn transparentne), standard w demokratycznym panstwie!

Pytanie dlaczego byly premier kaczor Donald nie chcial publicznego dochodzenia w sprawie katastrofy smolenskiej, wrecz przeciwnie oddal dochodzenie temu kto moglby byc potencjalnym podejrzanym?

Nie chciał, bo dostał taki rozkaz. W poważnych sprawach on wykonuje polecenia swoich przełożonych. Sam podejmuje decyzje tylko w mało istotnych sprawach, np. o tym kogo ze swoich przeciwników wewnątrzpartyjnych zniszczyć.

Albo podpalenie i rewanz albo efekt Ramadanu. O 12 stej w nocy wszyscy rzucaja sie do kuchenek i lodowek po calodniowym poscie i stare instalacje elektryczne pierdyknely z przeciazenia.

To nie przypadek ten pożar to odwet na ciabatych. poczytaj - Wikipedia https://pl.wikipedia.org/wiki/...

Szacuje się, że w 24-piętrowym budynku wzniesionym w 1974 r. zamieszkiwało ok. 600 osób, głównie muzułmanów[1]. Znajdowało się tam 120 mieszkań, pożar objął 24 piętra[

Pierwsze relacje z pożaru zawierały informację, że ze względu na ramadan mieszkańcy bloku nie spali i bardzo sprawnie przebiegła ewakuacja. Teraz to już się nigdzie nie pojawia.

Sprawa jest bardzo prosta!!!!!! Proszę o powielanie tej informacji!!!! W Londynie jest planowana taka sama akcja jak na Filipinach!!!! Burmistrz Londynu jest za!!?!!

Przecież tam będzie nie 17 a 170 ofiar. Te kłamstwa pogrążą rząd May. Co oznacza, że kacapy będą mieli sprzyjający rząd w kolejny państwie europejskim.

To wyglądało jakby zapaliło sie wiele mieszkań jednocześnie. Coś mi sie wydaje że prawda może nie pasować do "ekipy" poprawności politycznej.

Czyżby rewanż?

A może prowokacja do kolejnych zamachów? Tylko oni nie spali reszta miała to w głębokim poważaniu.

i jak tak myślę ,że ktoś podpalił muslimów w zemście za zamachy, jak widać zemsta bardzo udana

szkoda że polacy tam byli nie? Innych nie szkoda. Tylko polaków.

Niech mi wytłumaczy jakiś spec od pożarnictwa... widziałem parę pożarów w blokach z wielkiej płyty u siebie na osiedlu... ale jakim cudem tutaj, skoro pożar wybuchł w jednym mieszkaniu, palą się wszystkie... nie tylko nad, ale i po bokach... i po drugiej stronie wieżowca... cały stanął w płomieniach!!!
Czy tam stropy były z drewna a na wszystkich podłogach wykładzina ?

Paręnaście miesięcy temu budynek został obłożony nową elewacją - jak się okazało dość łatwopalną.
Pożar rozniósł się po elewacji, budynek płonął jak pochodnia.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl