niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
24 lipca 2017

Szczegóły wizyty Trumpa w Polsce

Dodano: 14.06.2017 [10:19]
Szczegóły wizyty Trumpa w Polsce - niezalezna.pl
foto: Gage Skidmore /flickr.com/photos/gageskidmore
Znamy coraz więcej szczegółów dotyczących wizyty prezydenta USA Donalda Trumpa w Polsce. Krzysztof Łapiński, rzecznik prezydenta Dudy poinformował, że strona polska oczekuje, iż w czasie wizyty padną deklaracje dotyczące bezpieczeństwa Polski. Trump ma 6 lipca wziąć udział m.in. w szczycie państw Trójmorza w Warszawie.

Pytany o kulisy samej wizyty Donalda Trumpa w Polsce, Krzysztof Łapiński na antenie radiowej „Trójki” tłumaczył, że będzie to okazja do powiedzenia prezydentowi USA jakie są nasze oczekiwania przede wszystkim co do kwestii bezpieczeństwa.

- Stany Zjednoczone są, jak wszyscy wiemy, mocarstwem światowym, największą armią, która jest filarem Paktu Północnoatlantyckiego i wszyscy też oczekujemy, że będą deklaracje, które zapewniają nam bezpieczeństwo, które powiedzą, że Polska jest bezpieczna, że NATO jest sojuszem, który będzie bronił swoich członków. Takie deklaracje padły niedawno z ust Trumpa. Więc jeśli zostaną tutaj powtórzone w Warszawie, to nie mam nic przeciwko temu

– mówił rzecznik Andrzeja Dudy.

Znamy także coraz więcej szczegółów programu samej wizyty. Według deklaracji strony amerykańskiej Trump ma wygłosić w Warszawie ważne przemówienie. Dopytywany o jego szczegóły, Łapiński odparł, że obecnie trwają ustalenia z Białym Domem w tej sprawie.

- Jest tak zwany rekonesans i wszystkie te kwestie są rozpatrywane. Są tez kwestie logistyczne, bezpieczeństwa

– mówił rzecznik prezydenta Andrzeja Dudy.

Niewykluczone jest też spotkanie prezydenta Trumpa z prezesem PiS. - Jeśli strona amerykańska wystąpi o takie spotkanie, to być może to niego dojdzie - oświadczył wicemarszałek Senatu Adam Bielan (PiS) pytany w Radiu Zet o spotkanie prezydenta USA Donalda Trumpa z prezesem PiS Jarosławem Kaczyńskim.

Bielan przypomniał, że Trump przyleci do Warszawy 5 lipca. "Będzie u nas nocować i będzie mieć kilka godzin następnego dnia na spotkania, dlatego, że dopiero wczesnym popołudniem będzie mieć to główne przemówienie" - powiedział.

Autor: Źródło: ,
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Niech żyje Prezydent Trump wbrew temu co kolportują Światowe Media Głównego Rynsztoku !!!!

W chwili obecnej, państwa Grupy Wyszehradzkiej muszą bronić się przed zmasowanym atakiem brukselskiej Centrali. Skonfliktowany z nią prezydent USA to mocny sojusznik w tej rozgrywce; a nie zapominajmy, że nasi partnerzy z tej Grupy pukają w takich wypadkach do bram Kremla. No cóż: słabi nie mogą pozwolić sobie na samotność i muszą szukać silnych sprzymierzeńców.

Jak PiS nie załatwi z Trumpem podczas jego wizyty kwestii tefałenu to nic nigdy się nie zmieni.

Jak wiadomo, wygranej Trumpa w wyborach winien jest Kaczyński. Chciał w ten sposób przykryć sprawę Trybunału Konstytucyjnego. Ale mniejsza o powody. W każdym razie chyba nie odmówi Trumpowi audiencji. Trzeba wypić piwo, któego się naważyło.

Amerykanskie bomby atomowe w Polsce=Putin pocaluj nas w dupala=Aleluja i do przodu.

Polska powinna ustalic z Trumpem i jego administracja przeniesienie baz amerykanskich z Niemiec do Polski, poniewaz Niemcy nie wplacaja 2% swojego PKB do NATO od lat i sa winne NATO za obrone setki milardow dolarow a korzystaja ekonomicznie z baz amerykanskich. Obecnosc dodatkowych tysiecy zolnierzy amerykanskich w nowych bazach w Polsce spowodowaloby doplyw olbrzymiej gotowki od USA do Polski na ich obsluge i zaopatrzenie przez polskie firmy. Ty bylyby setki milionow dolarow rocznie. Nikt nie odwarzylby sie najechac na Polske gdzie stacjonuje 40 tysiecy+ zolnierzy USA w ramach NATO.

Witamy sojuszników prawa i pokoju, żegnamy kolaborację i bezprawie .
Ave prezydent Donald Trump, ave USA prawdziwa/prawicowa .

Donald Trump Witamy!
Donald Tusk żegnamy.

Odkąd wasale Niemiec utracili władzę w Polsce, naszym Krajem zainteresowały się 2 najpotężniejsze państwa świata. Polska wyszła z izolacji szanowne Lemingi. Po 70 latach od zakończenia wojny jest rząd, który chce wykorzystać tę szansę i ma po temu możliwości.

Póki co , to Polska jest gospodarczym wasalem Niemiec, i jeszcze dłuugo nim pozostanie, a elity rządzące mogą się zmieniać ile chcą. Póki nie będzie w miarę silnego polskiego kapitału, to można zapomnieć o samodzielności gospodarczej. Tyle w temacie.

Nie podoba mi sie takie traktowanie Wrocławia. Zamykajcie sie dalej z tą polskością w Warszawie...

...a może podoba Ci się we Wrocławiu(a może Breslau Ci bardziej pasuje)panosząca się chazarsko-szwabska V kolumna?Bez urazów, ale najpierw należy wyczyścić Wrocław z tego antypolskiego szKODnictwa...i wtedy powinna wrócić normalność.

Lepszy Wrocław niż Bogatynia, gdzie burmistrz a jakże! z PiS nie wie co się dzieje na zarządzanym przez niego terenie. A tam handel narkotykami, handel żywym towarem i bóg wie co jeszcze. I to wszystko pod kuratelą jaśnie wielmożnego pana burmistrza który siedzi cichutko jak mysz pod miotłą i rżnie kretyna. Dziwne że CBA i ABW jeszcze tam nie ma!!!

Prymitywnie trollujesz i nieudolnie odchodzisz od meritum sprawy.Bogatynia to coś w rodzaju małej Moskwy z mafijnymi bandami chazarsko-kacapskich pomiotów przywiezionych na bandyckich, sowieckich tankach.Te przez ciebie wymienione mafijne przestępstwa odbywały i odbywają się od długich lat, a na pewno w ciągu niechlubnych lat "nierządów" ryżego matoła i jego całego złodziejskiego burdelu( POmyje+PSL, tzn.przestępcza sitwa lewacka).PiS rządzący od jesieni 2015 roku musi to antypolskie, złodziejskie łajno usuwać, co juź powoli uwidacznia się.No i w ten oto sposób powraca właściwy temat, a mianowicie - Wrocław - najpierw oczyszczenie z antypolskiej, złodziejskiej chazarsko-kacapskiej dziczy i nie zapominać o szwabskich oszustach..., no a potem powrót do normalności.

PS Słowo Bóg pisze się zawsze z dużej litery, nawet wtedy gdy się w Niego nie wierzy.Zapamiętaj to sobie trollu nieudolny.

Za dużo wrogiej szwabskiej agetury planującej prowokacje lub nawet udawany zamach na Trumpa celem zepsucia relacji Polska-USA. Gdy wrocławianie posprzątają swoje miasto z wrogiego elemntu u władzy, zasłużą na lepsze traktowanie. Na razie będą siedzieć w kwarantannie. Niech dziękują targowiczanom, których wybrali do władz.

Warszawa wita Prezydenta Donalda Trumpa, witaja również państwa, które pod parasolem Stanów Zjednoczonych i GB, a pod przewodnictwem Polski, stworzą "Międzymorze". A więc Polska jagiellonów wraca: od morza do morza!

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl