niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
26 lipca 2017

Jak Sowa z Grasiem o mediach rozmawiali... "W której redakcji premier (Tusk) numer składał?"

Dodano: 09.06.2017 [23:30]
Jak Sowa z Grasiem o mediach rozmawiali... "W której redakcji premier (Tusk) numer składał?" - niezalezna.pl
foto: YouTube/print screen
Kazimierz Sowa doradzał zaprzyjaźnionemu biznesmenowi Jerzemu Mazgajowi, jak powinien zachować się wobec "Gazety Polskiej": "nie polemizować, zniszczyć". Okazuje się, że również politykom Platformy Obywatelskiej, z którymi brał udział w tej samej imprezie, zdradzał co sądzi o mediach.

Dzisiaj TVP Info ujawniło nieznane dotąd nagrania z restauracji „Sowa&Przyjaciele”. Jak się okazuje taśmy są zapisem rozmów, które odbywały się w lutym 2014 roku. Udział w spotkaniu zakrapianym alkoholem brali m.in. czołowi politycy Platformy Obywatelskiej Paweł Graś i Włodzimierz Karpiński, biznesmen Jerzy Mazgaj, a przede wszystkim ksiądz Kazimierz Sowa. To słowa tego ostatniego wywołały dzisiaj ogromne poruszenie. Nie chodzi jedynie o wulgarnych, wręcz rynsztokowy, język jakim się posługuje. Szokujące były tezy co należy zrobić z niezależnymi mediami. Mowa była o "Gazecie Polskiej".

Ks. Sowa: Kopyta jadłeś w Baku?
Mazgaj: Byłem, ale w Baku to byłem, teraz napisała, że byłem w towarzystwie przyjaciół polsko-radzieckich, cały czas mi to pisze k**** ten, no, Gazeta Polska, dzisiaj też podali, że prawda jest to, co powiedział Jarosław Kaczyński, że biznesmeni mają korzenie w PRL-u, taki… Maske (?) (…) był TPPR, a ja rzeczywiście założyłem koło TPPR-u… (…) jak to powiedzieć, gadać z tymi ch*****?
Ks. Sowa: Zniszczyć, Jurek
Mazgaj: I byłem w Baku dwa razy
Ks. Sowa: Jurek, nie polemizować… zniszczyć, naprawdę, tu uważam, że nie ma się wiesz.. żadnych…

CZYTAJ WIĘCEJ: Wraca afera podsłuchowa. Ujawniono NOWE TAŚMY. Tak ks. Sowa i Jerzy Mazgaj chcieli niszczyć „Gazetę Polską”

Tę wymianę zdań ujawniono dzisiaj rano. Okazuje się jednak, że Sowa podczas tego samego spotkania wygłaszał więcej "mądrości" na temat mediów.

Wieczorem, w programie TVP Info – „Nie da się ukryć” - ujawniono inne fragmenty nagrania. Tym razem jednak rozmowa dotyczyła tabloidów.

Włodzimierz Karpiński: Mówię na Radzie Ministrów. Wchodzę tutaj, a tu stypa? Ta prawie zapłakana. To ja mówię: dzwoń do Pawła, wysyłaj sms-a, ja zadzwoniłem do Władka Kosiniaka. Mówię: wchodźcie jakoś tam, wysiądź na Chełmskiej, idź na piechotę. Włodek mówi, że doszedł do drzwi, wszedł w drzwi...
Paweł Graś: Ja pojechałem w ogóle w tamtą stronę, w stronę Wilanowa, do najbliższego przystanku, na przystanku wysiadłem, od przystanku szedłem na nogach.

ks. Kazimierz Sowa: Marian, wszyscy wiedzą doskonale, że ktoś taki jak wicepremier ma z mocy ustawy obstawę. Ale co robią następnego dnia, po wyemitowaniu? Robią fikcyjny artykuł pt. BOR bronił, przecież gdyby BOR bronił, to by ściągnął tego gościa, który stał z mikrofonem, albo zastrzelił, bo jeżeli miał wyciągniętą rękę... Wiadomo, chodzi o fakt. Niestety i tu jest jeden, pierwsza myśl była „ok.”, ale słabym punktem jest to, że tylko jedna redakcja. W Superaku ich szlag trafił, rozumiesz? Szlag! Tylko faktowcy...


ks. Kazimierz Sowa: Czytałeś w papierowym wydaniu? Muzyka na żywo, orkiestra…
Głos: Gdzie ta muzyka była?
ks. Kazimierz Sowa: A Hetman do mnie pisze, do mnie sms-a: Co za s... , ja musiałem być mocno pijany, jak nie zauważyłem tej orkiestry na żywo!
Głos: To umarło.

ks. Kazimierz Sowa: Oni próbowali wyciągnąć borowcami, ale umarło. Jak już nigdy tego nie robię, ale akurat wiesz, zachęcony podpuszczeniem niektórych tam znajomych, poczytałem niektóre komentarze i... to jest też ciekawe. Zwykle to jest tak, że masz na taki tekst sto procent hejtu. A tam było tak 70 do 30 i to były takie też, typu: zaraz, kurka, albo najlepsze, jeden był tam wpis jakiś, ty coś tam taki ch... itd. jak twoja żona zrobi imprezę pod twoim oknem, nagra twój pijacki wyj.... Też takie akcje. Albo piękne hasło: jednak władza nie jest odklejona od społeczeństwa, przecież każdy z nas darłby mordę i śpiewał fałszywie...
Włodzimierz Karpiński: Po prostu wiesz, akurat ta redakcja przekroczyła wszelkie możliwe granice

ks. Kazimierz Sowa: Najbardziej niebezpieczny jest Superak, bo Superak jest jeszcze, wiesz propisowski. Fakt jest dla każdego, wiesz, równo - tam gdzie jest sensacja. Superak jest...


Paweł Graś: Nie no, Fakcior nas grzeje tak....
ks. Kazimierz Sowa: Przepraszam bardzo, przypomnij mi, bo może się mylę. W której to redakcji premier numer składał?
Paweł Graś: Słucham?
Paweł Graś: W Radiu Plus w Krakowie.
ks. Kazimierz Sowa: nie, właśnie nie. Tam powstawały inne partie.
Autor: Źródło: ,
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Jak widać Polactwo dalej ma problem z chlaniem tego świństwa, bo chyba nikt mi nie powie, ze komuś wódka smakuje, a w pl wódki maja różne nazwy ale spirytus jest ciągle ten sam. Co prawda na ulicach b. rzadko widać kogoś na gazie, ale jak widać ci "wybrańcy narodu" chlają w knajpach i tak im to życie przechodzi.
Jeszcze nigdy nie widziałem pijanego polityka niemieckiego czy amerykańskiego, jedynie to ten moczymorda Kwasniewski primo voto Stolzman i ten Junckers, co to jego rodzina produkowała te doskonałe samoloty w Rostock'u.
A jak sie spojrzy na ryja tego Schulz'a to każdy widzi kto zacz.

Ty się Sowa nakryj teraz swoją sukienką duchowną, gamoniu PO-wski, pasterzu duchowy TVN... Tfu! Dzisiaj można tylko splunąć na ciebie...

Sowa to morda i emisariusz niezlustrowanego Episkopatu. Już wiecie dlaczego episkopat nas zdradził. Lustracji TW. Pojednali się z agentem kgb Cyrylem na trupach tu 154m, a tzw Polak to przygotował i został prymasem. Rekolekcje po.

Należy zesłać tego chama w najdalszy zakątek diecezji krakowskiej, tam gdzie wrony już zawracają, a psy du..mi szczekają i to tylko na posadę wikarego. Niech słuch o Sowie zaginie raz na zawsze.

No, ciekawe, jak ten duchowy pasterz TVN skończy?

Panie Janusz? to niby dlaczego Sowa na wikarego? Sowa tylko za pastucha baranów się nadaje,a nie jakieś tam posady.

Polska - kraj chamów i prostaków.
Szkoda naiwnych ludzi, którzy w tą całą szopkę uwierzyli.
Maski zdjąć! Nie okłamujcie już naiwnych, walcie śmiało swoje kurwy nawet na antenie.

Polaki to rzeczywiście z tym przeklinaniem to maja jakaś chorobę chamstwa, które przyszło od Ruskowo ze wschodu.
Kobiety wyzwolone też klną jak szewce.
Co ciekawe to tu za Odrą sie w ogole takich słow nie używa i to nie dlatego , ze przebogaty jęzxyk Goethego i Schillera nie zawiera takich okreslen, ale tego sie nie mowi nawet na budowie czy u szewca.

Dobrodziej o Bonim: "Uzyteczny pobozny pierdola."
A dobrodziej Sowa "uzyteczny bezbozny pierdola".
I tyle z tego wynika, poza tym ze to wszystko holota!

tego sowę ,nie nazywać księdzem,a zdjęcia przysłaniać paskiem,na oczach-to ochyda!

A ja myślałem, że Sowa jako niezależny ekspert jest zapraszany do TVN-u.... Może TVN24, wypowie się na temat klucza doboru uczestników/ekspertów do programów?

Trzeba jednak przyznać, że doskonale wpasował się w styl mentalności sitwy, ich język, styl bycia, "filozofię" itd. Po prostu jak ryba w wodzie.

jak władze kościelne potraktowały ks. Międlara? i za co?
za to , że jest patriotą!
a ks. Sowa - bezkarny ?!?!

Jak widze tych przekretasow w sutannach to mi sie noz w kieszeni otwiera. Jestem wierzacy ale nie w mafie koscielna.

Podobno pojawiłą sie nowa postac w TV-Niemiecka, mianowicie syn Stalinskiej Doroty lat 65, ojca nieznanego.
Prowadził podobno pogadankę o rzuceniu palenia jako 22 letni młodzik, ile ona miała lat jak zaszła... A Stalinska po latach na tułaczce w USA jest milionerką, ciekawe -ze sprzątania? i teraz demonstruje z KOD-em w "obronie demokracji socjalistycznej". Indyjski system kastowy ma sie jak najlepiej w Polsce Ludowej.

Już pytałem, jaki pseudonim ma ten wypasiony wieprzek, bo jak widzę on z Litwinem miesza i żre bigos. Chrabia opowiadał temu Bamboszowi o "polskiej" specjalnej potrawie czyli "przegląd tygodnia", co nawet tego kenijskiego murzaja wprawiło w osłupienie. W Europie jest wojna, a wy sie zajmujecie jakaś agentura kościelną.

Muzele murzyńskie co przybyły do Europy na rentę, podobno nic nie chcą jeść tylko rybę z ryżem. Tak sie przyzwyczaili od urodzenia, bo tam nic innego nie ma do jedzenia

Już wiadomo SOWA zostanie wysłany na misje do MONACO gdzie posiada apartament i kasę do końca swych dni.

Suspendować dziada! Jako "kapelan tiefałenu" niech idzie do swojego przełożonego towarzysza Waltera. Ale nie tego co mu "ziemia spadła na ciało ale serce zostało na przedmieściach hiszpańskich miast", tylko tego co dostał od Czesława Kiszczaka geszeft ITI.

"Banda frajerów znów zagłosuje na nas" i to mi się podobało, prawdziwe słowa o wyborcach PO i PSL usłyszałam od księżulka i jego kolesiów z PO i PSL.

Episkopat Polski też nie lepszy . Księdza Międlara wywalili a takie bydle (Sowa) plugawiło kościół od tylu lat. Teraz się ocknęli !!.

Sowa i słowa..(zwierzyniec skończony)

Chcemy być z sową
Chcemy być z sową jeszcze..

Słowo wyprane
Z księdzem i chamem
Gdzie ciało ścierwem się stało..

Owieczki z beczki
Proszę wycieczki
Na ziemię wymiotowało

...kamieni kupa
Etyki doopa
Tasiemcem nam się zesrało

Chcemy być z sową
Chcemy być z sową jeszcze..

Czas to miniony
Sowa skończony
Skończone dzieło szatana

Gangsterka stęka
Taśmowa męka
I cela czeka na "pana"

Powinniśmy wysłać takiego Księdza go do walki z ISIS. Oni tam się boją świń.

I teraz na własne oczy zobaczymy jak bardzo MU NIC NIE ZROBIĄ.A zgodnie z przepowiedniami religia katolicka ostanie się tylko w Portugalii.Polska będzie duchową stolicą świata jednak MAM NADZIEJĘ że bez tej czarnej zarazy.

Co to za maraton z takim wieprzem w roli głownej?
ZamknAc go w klasztorz i nich tam wode pije.

ciekawe to co seplenił o radiu plus, gdzie powstawały inne partie...Ciekawe ile tam przyjechało walizek z lewą kasą?

"Nie sądzicie ,abyście sądzeni nie byli" ale nóż się w kieszeni dziadkowy otwiera jak patrzy się na tą zakazaną spasioną mordę,DIABEŁ UBRAŁA SIĘ W SUTANNĘ I NA MSZĘ OGONEM DZWONI,JEMU SIĘ WYDAJĘ ,ŻE TYLKO PLATFORMA,TO MIESZKAŃCY POLSKI I TO DZIWNE SPOKOJNE ZACHOWANIE TYCH ,KTÓRZY JAKO PIERWSI POWINNI WIEDZIEĆ,CO TO ZA "KAPŁAN",żle się dzieje z Polskim klerem,bo po księżach tak zwanych patriotach to nie pierwszy ,co nienawidzi Polski i Polaków,zdrajca,bo o tym że kolesie od gorzały też pewnie wiedzieli że zdradzają Polskę u Merkel!

Katarzyno, problemem polskiego Kościoła są ci księża, których "powołanie" powiązane było z niechęcią do kobiet i służbą w milicji lub innych organach "bezpieczeństwa Państwa". Takie "powołanie" potwierdzane było rozkazem generała kiszczaka lub jego następców, obecnie zajmuje się TYM genduk Delikwent trafia(ł) do Seminarium DUchownego i był wyświęcany na kapłana. Tyle, że agent kiszczaka w Watykanie, ulokowany w dykasterii ds biskupów - zmarł już kilka lat temu, i nie może tak jak wcześniej dbać o kariery podopiecznych generała. Kościół MUSI przejść głęboką lustrację, by go w przyszłości nie trafił jakiś pieronek !!!

Albowiem napisane jest .Strzeżcie się uczonych w Piśmie.Którzy z upodobaniem chodzą w powłóczystych szatach,lubią pozdrowienia na rynku,pierwsze miejsca w synagogach i zaszczytne miejsca na ucztach.Objadają oni domy wdów i dla pozoru długo się modlą.Ci tym surowszy dostaną wyrok.Ewangelia wg św Łukasza .

Czy ten zapasiony klecha
nie POwinien na jakąś misję wyjechać?
Rozerwie go wnet od nieumiarkowania
w jedzeniu i piciu.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl