W TVN zrobili sondę na temat imigrantów. Takiego wyniku jednak się chyba nie spodziewali

twitter.com/printscreen

ES

Kontakt z autorem

Niewygodny i zaskakujący wynik sondy w programie Dzień Dobry TVN. Prowadzący byli zaskoczeni, że Polacy... nie chcą przyjmować uchodźców.

W programie na żywo „Dzień dobry TVN” przeprowadzono sondę. Zadano widzom pytanie, czy Polska powinna przyjmować uchodźców. Wynik wyraźnie zaskoczył prowadzących i zaproszonych gości w studiu. 84 procent głosujących odpowiedziało NIE, a tylko 16 procent z nich - TAK.

Goście i prowadzący program od razu zaczęli szukać sposobu, by wybrnąć z niewygodnej sytuacji. Widać było, że wynik nie był po ich myśli.

Trzeba brać pod uwagę, w jaki sposób pytanie jest zadane. (...) Na takie pytanie można odpowiedzieć „tak” lub „nie” i każdy będzie to pokazywał jako statystykę

- padło stwierdzenie w studiu.

Ale to o niczym nie znaczy

– mówił gość programu. Zebrani zaznaczali jednocześnie, że gdyby nastąpiła asymilacja uchodźców, to wynik sondy pewnie byłby lepszy.

Tak całą sprawę komentowali internauci:
Źródło: twitter PikuśPOL,polskaracja.com,niezalezna.pl

Udostępnij

Tagi
Wczytuję komentarze...
Najnowsze
II edycja projektu Samoobrona Kobiet rusza…

II edycja projektu Samoobrona Kobiet rusza…

Akcja CBA. Wpadli na handlu fakturami VAT

Akcja CBA. Wpadli na handlu fakturami VAT

Wypadek w kopalni Rudna. 15 osób…

Wypadek w kopalni Rudna. 15 osób…

"Seksmisja" coraz bliżej? W…

"Seksmisja" coraz bliżej? W…

Polska idzie w ślad za największymi. Jak…

Polska idzie w ślad za największymi. Jak…

II edycja projektu Samoobrona Kobiet rusza już w grudniu. Wciąż można zapisać się na zajęcia

/ Wojskowy Instytut Wydawniczy

Odpowiadając na liczne i pozytywne opinie z pierwszej edycji szkoleń z Samoobrony Kobiet Ministerstwo Obrony Narodowej ponownie zaprasza Panie na bezpłatne zajęcia z walki wręcz. 

Zajęcia prowadzone będą w 46 obiektach sportowych jednostek i uczelni wojskowych w 39 miastach Polski. W programie zajęć przewidywana jest nauka m.in. przyjęcia postawy obronnej w przypadku agresji zewnętrznej, uwalnianie się z uchwytu z tyłu, z przodu, za ręce, za włosy, itp., obrona przed kopnięciem, duszeniem i uderzeniem czy obrona przed atakiem z użyciem niebezpiecznego narzędzia.

W trakcie drugiej edycji projektu zaplanowano dziesięć spotkań, łącznie 20 godzin lekcyjnych. Pierwsze zajęcia odbędą się 2 grudnia br. Dodatkowa rekrutacja uzupełniająca przewidziana jest do 30 listopada 2017 r.  

MON serdecznie zaprasza wszystkie chętne Panie! Więcej informacji już wkrótce, na stronie Ministerstwa Obrony Narodowej w zakładce „Projekty”.

Źródło: niezalezna.pl

Udostępnij

Tagi
Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl