Orlen Basket Liga
Legia Warszawa obroniła mistrzostwo Polski: "Drugie złoto smakuje inaczej"
Legia Warszawa obroniła mistrzostwo Polski, pokonując w siódmym meczu finału Orlen Zastal Zielona Góra 78:70 i domykając serię pełną zwrotów akcji. Bohaterowie stołecznego klubu podkreślali po meczu, że drugie złoto smakuje inaczej, ale równie dobrze.