IMGW
W środę przyjdzie ochłodzenie, ale... to nie koniec lata!
Od środy ochłodzi się. Wystąpią również opady i burze. Wstępne prognozy mówią jednak, że od soboty wróci bardziej letnia aura. Będzie napływać cieplejsze powietrze. Następnie w poniedziałek może gdzieś pojawić się nawet 30 stopni Celsjusza. Tak optymistyczną prognozę przekazał rzecznik IMGW Grzegorz Walijewski.