Adrian Zanberg
Zandberg: Od lat mamy w Warszawie laboratorium patologii. To ośmiornica Kierwińskiego
- Laboratorium tej patologii od lat mamy w Warszawie, to ośmiornica Kierwińskiego, tu gdzie PO rządzi niepodzielnie od wielu lat, rozbestwili się, są przekonani, że nie mają z kim przegrać, więc obsadzają stanowiska ludźmi, których jedynym tytułem, żeby pobierać sute wynagrodzenia, jest to, że mają legitymacje partyjną partii władzy - powiedział dzisiaj podczas briefingu prasowego partii Razem lider ugrupowania, Adrian Zandberg.