Koszulka NIEMIECKO - RUSKA SZAJKA TUSKA Zamów już TERAZ!

16-latek zabił rodziców... młotkiem

16-latek podejrzany o zabicie rodziców młotkiem i podpalenie ich ciał, został zatrzymany przez brazylijską policję, o czym poinformowały w piątek miejscowe media. To drugi przypadek zabicia rodziców przez nastoletniego syna w ostatnich dniach.

policja
fsHH - pixabay.com

Do zbrodni doszło w czwartek wieczorem w dzielnicy Jacarepagua w Rio de Janeiro – przekazał portal O Globo. Według dziennika „Folha de Sao Paulo” ofiarami są adopcyjni rodzice nastolatka.

Zatrzymany powiedział, że pokłócił się z nimi, ponieważ nie chciał iść do szkoły, by odpocząć przed treningiem jiu-jitsu – poinformowała policja.

Nastolatek przyznał się, że zabił rodziców, a następnie wyszedł coś zjeść razem ze swoim kolegą. Gdy wrócił do domu, podpalił pokój, w którym znajdowały się ciała; sam zadzwonił na policję i straż pożarną – przekazał O Globo.

„Folha de Sao Paulo” przypomina, że w ubiegłym tygodniu inny 16-latek zastrzelił swoją adopcyjną matkę, ojca i siostrę, rozgniewany prawdopodobnie tym, że rodzice zabrali mu telefon komórkowy i komputer. Zbrodnia miała miejsce w ubiegły piątek, ale wyszła na jaw dopiero w poniedziałek, gdy sprawca sam oddał się w ręce policji.

 Źródło: niezalezna.pl, PAP

 

#Brazylia #zabójstwo #świat #kryminalne

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

az
Wczytuję ocenę...
Wideo