Informację potwierdził jego przyjaciel z parkietów, reprezentant Polski i zawodnik Śląska Wrocław Maciej Zieliński.
Wójcik był osiem razy mistrzem Polski między 1995 a 2007 rokiem. W 1997 zdobył z zespołem Spirou Charleroi mistrzostwo Belgii.
W wieku 47 lat we Wrocławiu zmarł wielokrotny reprezentant Polski w koszykówce Adam Wójcik, jeden z najlepszych zawodników w historii kraju. Przyczyną śmierci była choroba nowotworowa.
Autor: redakcja
Wikimedia Commons/ Tomasz Hołod
Informację potwierdził jego przyjaciel z parkietów, reprezentant Polski i zawodnik Śląska Wrocław Maciej Zieliński.
Wójcik był osiem razy mistrzem Polski między 1995 a 2007 rokiem. W 1997 zdobył z zespołem Spirou Charleroi mistrzostwo Belgii.
Autor: redakcja
Ten materiał powstał dzięki wsparciu Czytelników. Pomóż nam pisać dalej
My, świadomi obywatele Rzeczypospolitej Polskiej, uznający praworządność za fundament wspólnoty, wzywamy do podjęcia działań w obronie niezależności Trybunału Konstytucyjnego – jednego z najważniejszych filarów państwa prawa.