Wyszukiwanie

Wpisz co najmniej 3 znaki i wciśnij lupę
Sport

Z ManU do... rosyjskich mediów. Zaskakujący kierunek Jose Mourinho

Słynny Portugalczyk Jose Mourinho, który w grudniu został zwolniony z funkcji trenera piłkarzy Manchesteru United, nie będzie się długo nudził. Od marca poprowadzi swój program w... rosyjskiej telewizji - "Na linii z Jose Mourinho".

Autor: redakcja

Portugalczyk będzie co dwa tygodnie komentował wydarzenia w Lidze Mistrzów.

"Będę mówił o futbolu. Liczyliście, że o czymś innym"

- powiedział znany z ciętego języka szkoleniowiec.

To nie pierwszy jego występ w rosyjskich mediach. Podczas mistrzostw świata w Rosji był ekspertem w studiu meczowym rosyjskiej telewizji.

Mourinho po raz drugi stracił pracę w okresie przedświątecznym. 17 grudnia 2015 roku został zwolniony z Chelsea Londyn. Rekompensata za zerwany kontrakt przez władze "Czerwonych Diabłów", gdzie pracował od maja 2016 r., to 30 mln dolarów.

 

Autor: redakcja

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Wesprzyj niezależne media

W czasach ataków na wolność słowa i niezależność dziennikarską, Twoje wsparcie jest kluczowe. Pomóż nam zachować niezależność i kontynuować rzetelne informowanie.

* Pola wymagane