Wyszukiwanie

Wpisz co najmniej 3 znaki i wciśnij lupę
Sport

Tusk pojawił się na meczu w Kownie. Na stadionie natychmiast się rozległo: "Donald matole..."

Przy okazji meczu reprezentacji Polski w eliminacjach mistrzostw świata na stadionie w Kownie pojawił się Donald Tusk. Lidera Platformy Obywatelskiej "powitali" kibice Biało-czerwonych. Na litewskim stadionie poniosło się gromkie hasło "Donald matole, twój rząd obalą kibole".

Sympatia kibiców do Donalda Tuska pozostaje niezmienna. Było to widać i - przede wszystkim - słychać przy okazji meczu Biało-czerwonych z Litwą w eliminacjach piłkarskich mistrzostw świata. Odwiedziny premiera w Kownie spotkały się z głośną reakcją trybun.

Kibice "przywitali" Donalda Tuska

Tusk usłyszał trochę przykrych słów pod swoim adresem (hasło "je... Tuska" słychać było nawet w telewizyjnej transmisji), a kibice polskiej reprezentacji przypomnieli starą przyśpiewkę: "Donald matole, twój rząd obalą kibole". Tusk siedzący na trybunach w Kownie nie miał wesołej miny, chociaż Biało-czerwoni po kwadransie objęli prowadzenie po pięknym uderzeniu Sebastiana Szymańskiego bezpośrednio z rzutu rożnego.

Źródło: niezalezna.pl