Koszulka NIEMIECKO - RUSKA SZAJKA TUSKA Zamów już TERAZ!

Różański pomści Głowackiego? Polski mistrz świata zmierzy się z wymagającym rywalem

Łukasz Różański już w piątek stanie do obrony mistrzowskiego pasa w kategorii bridger. Jego przeciwnikiem podczas gali KnockOut Boxing Night 35 będzie Lawrence Okolie, który "na rozkładzie" ma już trzech polskich pięściarzy. Brytyjczyk pokonał między innymi Krzysztofa Głowackiego.

Łukasz Różański znów wejdzie na ring
screen - facebook.com

„Wejdę na ring zdeterminowany, po wygraną. Tylko o tym myślę i nie ma to znaczenia czy bronię, czy zdobywam” - powiedział Różański (bilans walk: 15-0, 14 KO) przed piątkowym pojedynkiem w rzeszowskiej hali na Podpromiu.

Okolie już walczył z Polakami

Okolie (19-1, 14 KO) to doskonale znany polskiej publiczności pięściarz. Brytyjczyk pokonał trzech polskich rywali, w tym Krzysztofa „Główkę” Głowackiego w walce o tytuł mistrza świata WBO kategorii Cruiser. Z kolei Różański w przeszłości położył m.in. na deski faworyzowanego Artura Szpilkę, a rok temu okazał się zdecydowanie lepszy od Alena Babicia.

To jest największe wyzwanie sportowe w mojej karierze. Chciałem go, żeby zmotywować się do mocnych treningów. Przepracowałem te trzy miesiące bardzo ciężko. Mam nadzieję, że zrobiłem wszystko żeby wygrać

- stwierdził Polak.

Różański nie ukrywa, że jest bardzo zadowolony, że po raz kolejny walczyć będzie w swoim rodzinnym mieście Rzeszowie.

Cieszę się, bo to też takie niecodzienne wydarzenie, gdzie w jednym roku zdobywa się pas, a w drugim broni w tym samym mieście. Przynajmniej w Polsce rzadko się tak zdarza. Dziękuje miastu za wsparcie. W Rzeszowie jest mnóstwo moich kibiców, którzy dodają mi skrzydeł i również dzięki nim wygrywam walki. Mam nadzieję, że dostarczę w piątek dużo emocji, obronię ten pas i otworzy mi to drzwi na dalszych walk w wadze ciężkiej

- zaznaczył.

Polak przygotowany jest na brudny boks, jaki preferuje często Brytyjczyk. „Stoczyłem sparingi z odpowiednimi rywalami, gdzie nie brakowało brudnego boksu. Zobaczymy w piątek, czy będziemy boksować, czy będziemy się ściskać. Mam nadzieję, że sędziowie będą na to patrzeć trochę inaczej i nie będą mu na to pozwalać” - zakończył Różański.

 Źródło: pap, niezalezna.pl

 

#Lawrence Okolie #Łukasz Różański #boks

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

jm
Wczytuję ocenę...
Wideo