Wyszukiwanie

Wpisz co najmniej 3 znaki i wciśnij lupę
Reklama
Sport

Polak zawalił, zwolnili trenera. Słaby mecz Drągowskiego przeciwko Romie i dymisja trenera Fiorentiny

Vincenzo Montella nie jest trenerem piłkarzy Fiorentiny - poinformował klub występujący we włoskiej Serie A. Dymisja nastąpiła po wysokiej porażce z Romą. Słabo w tym spotkaniu spisywał się bramkarz Violi - Bartłomiej Drągowski, który czterokrotnie wyjmował piłkę z siatki.

W piątkowy wieczór Fiorentina przegrała u siebie z Romą 1:4. W ostatnich siedmiu ligowych spotkaniach nie odniosła zwycięstwa. Po rozegraniu 17 meczów w tym sezonie drużyna z Florencji ma 17 punktów i zajmuje 14. miejsce w tabeli.

Reklama

Bartłomiej Drągowski został uznany za najgorszego piłkarza meczu z Romą. Po tym spotkaniu zwolniono trenera Fiorentiny.

"La Gazzetta dello Sport" za najgorszego piłkarza ostatniego meczu uznała bramkarza Bartłomieja Drągowskiego. Włoska gazeta obwinia Polaka za dwa stracone gole. "Powinien zachować się o wiele lepiej" - napisano. A jeszcze kilka dni temu zachwycano się znakomitym występem Drągowskiego przeciwko Interowi.

45-letni Montella prowadził ją od kwietnia i było to jego drugie podejście do pracy w tym klubie. Wcześniej były reprezentant Italii był w nim szkoleniowcem w latach 2012-2015. Nazwisko jego następcy ma zostać podane w najbliższych dniach.

Reklama