Wyszukiwanie

Wpisz co najmniej 3 znaki i wciśnij lupę
Sport

Lewandowski nie trafi do Realu Madryt?! "Marzenie Roberta pękło"

- Robert Lewandowski nie odejdzie z Bayernu Monachium do Realu Madryt. Królewscy zerwali negocjacje z "Lewym" i jego managerem Pinim Zahavim - poinformował serwis Sky Deutschland. Według niemieckich mediów, to oznacza absolutny koniec marzeń Lewandowskiego o grze dla Realu.

Autor:

- Marzenie Roberta pękło - tak Sky Deutschland ogłasza koniec rozmów obozu Lewandowskiego z Realem Madryt. Jak informują niemieccy dziennikarze, negocjacje były zaawansowane i obie strony chciały w wakacje doprowadzić je do końca. Dlatego też Lewandowski zaczął korzystać z usług doświadczonego agenta, jakim jest Pini Zahavi. Sytuacja miała zmienić się w ostatnich dniach, a Real miał zerwać negocjacje.

Robert Lewandowski w Bayernie Monachium występuje od 2014 roku. W 125 meczach dla Bawarczyków strzelił 106 goli i wzbudza zainteresowanie pozostałych największych klubów świata.

Autor:

Źródło: sport.sky.de, niezalezna.pl

Wesprzyj niezależne media

W czasach ataków na wolność słowa i niezależność dziennikarską, Twoje wsparcie jest kluczowe. Pomóż nam zachować niezależność i kontynuować rzetelne informowanie.

* Pola wymagane