Wyszukiwanie

Wpisz co najmniej 3 znaki i wciśnij lupę
Reklama
Sport

​Legia jedzie do Hiszpanii

Do końca tegorocznej części rozgrywek jeszcze miesiąc, ale już teraz wiadomo, gdzie do wiosny będą się przygotowywać mistrzowie Polski.

mch

Do końca tegorocznej części rozgrywek jeszcze miesiąc, ale już teraz wiadomo, gdzie do wiosny będą się przygotowywać mistrzowie Polski. Przez większą część stycznia „Wojskowi” będą trenować w klimacie śródziemnomorskim.

Legioniści pojadą do hiszpańskiej Andaluzji. Zaplanowano dwa zgrupowania – pierwsze w Benidorm, druge w La Mandze.

Po rozgrywanym przy Łazienkowskiej meczu z Górnikiem Łęczna (18.12), drużyna będzie miała wolne do 9 stycznia. Potem, w dniach 10 – 21 stycznia, udaje się do Hiszpanii na obóz w Benidorm. Piłkarze wrócą do Polski 21 stycznia. 24 stycznia ma się rozpocząć kolejny obóz na Półwyspie Iberyjskim. Tym razem w La Mandze. Zakończy się 4 lutego. Do dyspozycji piłkarzy - i to na wyłączność -  będą boiska treningowe przy hotelach.
 
W ramach obu obozów zaplanowane są po trzy spotkania sparingowe. Daty meczów i przeciwnicy, z którymi zmierza się „Wojskowi”, pozostają do potwierdzenia.

Reklama

mch

Reklama