Wyszukiwanie

Wpisz co najmniej 3 znaki i wciśnij lupę
Polska

Zwłoki na Starym Mieście. Mężczyzna miał ranę postrzałową głowy

Zwłoki mężczyzny z raną postrzałową głowy znaleziono w sobotę w jednym z mieszkań na Starym Mieście w Kaliszu – poinformował w sobotę rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wlkp. Maciej Meler.

Autor:

Do zdarzenia – jak podał Maciej Meler – miało dojść w sobotę w godzinach porannych. W jednym z mieszkań na Starym Mieście znaleziono zwłoki 48-latka. Mężczyzna miał ranę postrzałową głowy.

Na miejscu, decyzją prokuratora, zabezpieczono jedną jednostkę broni, celem dalszych badań przez biegłych z zakresu broni i amunicji. Zabezpieczono także inne niezbędne ślady kryminalistyczne. Trwają przesłuchania świadków. Zwłoki zostały zabezpieczone do sądowo-lekarskiej sekcji zwłok w celu ustalenia przyczyny i okoliczności śmierci

– poinformował prokurator Maciej Meler.

Autor:

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Wesprzyj niezależne media

Ten materiał powstał dzięki wsparciu Czytelników. Pomóż nam pisać dalej

AKTUALNE PETYCJE

NAJNOWSZE Polska