Wyszukiwanie

Wpisz co najmniej 3 znaki i wciśnij lupę
Polska

Wtorek rano: nowe informacje ws. zniszczeń po burzach

310 razy wyjeżdżali podkarpaccy strażacy do usuwania skutków burz, które przechodziły w poniedziałek po południu przez Podkarpacie. Najwięcej interwencji dotyczyło pompowania wody i usuwania połamanych konarów i drzew.

Autor:

Jak poinformował we wtorek rano rzecznik podkarpackich strażaków bryg. Marcin Betleja, najczęściej strażacy wyjeżdżali w powiatach: strzyżowskim, rzeszowskim, krośnieńskim, leżajskim, leskim i bieszczadzkim.

"Nasze działania polegały głównie na pompowaniu wody z zalanych piwnic, posesji, parkingów i dróg. Usuwaliśmy także połamane konary i drzewa, leżące na jezdniach, chodnikach i posesjach"

– wymieniał bryg. Betleja.

Dodał, że strażacy udrażniali także przepusty drogowe.

"Na szczęście nikomu nic się nie stało, nikt nie został ranny" – zapewnił bryg. Betleja.

Autor:

Źródło: niezalezna.pl, PAP

Wesprzyj niezależne media

Ten materiał powstał dzięki wsparciu Czytelników. Pomóż nam pisać dalej

AKTUALNE PETYCJE

NAJNOWSZE Polska