Wyszukiwanie

Wpisz co najmniej 3 znaki i wciśnij lupę
Polska

Wicepremier ujawnia kulisy planów powołania Rady Dialogu z Młodym Pokoleniem

Przewodniczący Komitetu ds. Pożytku Publicznego, wicepremier Piotr Gliński wziął dziś udział w tweetupie z przedstawicielami młodzieży, w trakcie którego przekazano szczegóły dotyczące powołania Rady Dialogu z Młodym Pokoleniem.

Autor:

Musimy mocniej wsłuchać się w głos młodych Polaków. W tym celu planujemy powołać Radę Dialogu z Młodym Pokoleniem, do której ogłosimy otwarty nabór wśród m.in. NGO i młodzieżowych rad przy Jednostkach Samorządu Terytorialnego. [...] Dzięki działalności Rady, możliwa jest większa aktywizacja młodzieży z mniejszych ośrodków.
- mówił wicepremier Gliński.

Zobacz całą rozmowę z wicepremierem Piotrem Glińskim:
 

 

Autor:

Źródło: niezalezna.pl

Wesprzyj niezależne media

W czasach ataków na wolność słowa i niezależność dziennikarską, Twoje wsparcie jest kluczowe. Pomóż nam zachować niezależność i kontynuować rzetelne informowanie.

* Pola wymagane