Wyszukiwanie

Wpisz co najmniej 3 znaki i wciśnij lupę
Polska

Sukces TV Republika. Polacy chcą prawdy ws. Smoleńska

Wczoraj Telewizja Republika wyemitowała powtórkę z konferencji prasowej podkomisji smoleńskiej, dotyczącej prezentacji raportu technicznego ws. ustalenia przyczyn tragedii smoleńskiej. Zarówno transmisję (11 kwietnia), jak i powtórkę (12 kwietnia) oglądało kilkaset tysięcy Polaków.

Autor: redakcja

Powtórkę z konferencji podkomisji smoleńskiej oraz program 10/04/2010 – Fakty z Antonim Macierewiczem, wyemitowany o godzinie 20:30, okazał się bardzo dobrym czasem dla Telewizji Republika. W czasie emisji obu programów, oglądalność Telewizji Republika pobiła takie stacje jak Polsat News 2, Superstacja, TVN Biznes i zbliżyła się do wyników oglądalności największych stacji telewizyjnych. 

Zachęcamy do oglądania Telewizji Republika i czytania portalu Niezalezna.pl, gdzie na bieżąco znajdą Państwo informacje dotyczące prawdy o tragedii smoleńskiej.

 

Autor: redakcja

Źródło: telewizjarepublika.pl, niezalezna.pl

Wesprzyj niezależne media

W czasach ataków na wolność słowa i niezależność dziennikarską, Twoje wsparcie jest kluczowe. Pomóż nam zachować niezależność i kontynuować rzetelne informowanie.

* Pola wymagane