Wyszukiwanie

Wpisz co najmniej 3 znaki i wciśnij lupę
Polska

Rozbito sieć nielegalnych punktów do gier - WIDEO

Funkcjonariusze lubuskiej KAS rozbili sieć nielegalnych punktów gier hazardowych. Został zatrzymany 30-latek podejrzany o ich organizację – poinformowała Beata Downar-Zapolska z Izby Administracji Skarbowej w Zielonej Górze.

Przerwanie procederu to wynik trwającego śledztwa, w ramach którego już wcześniej przejęto 14 nielegalnych automatów.

Tym razem, 15 kwietnia br. 39 funkcjonariuszy KAS jednocześnie wkroczyło do czterech miejsc na terenie województwa.

Podczas operacji zabezpieczono trzy automaty, dokumentację księgową dotyczącą prowadzonej działalności, a także dokumenty potwierdzające udział innych osób powiązanych z organizowaniem nielegalnych punktów hazardowych. Znaleziono również 20 tys. zł i telefony komórkowe wykorzystywane przez sprawców.

„W jednym z punktów został zatrzymany 30-letni mężczyzna, który jest podejrzany o organizowanie nielegalnej działalności. Poza wysoką karą grzywny grozi mu do trzech lat więzienia”

– powiedziała Downar-Zapolska.

Postępowanie nadzoruje Prokuratura Rejonowa w Gorzowie Wielkopolskim.

Źródło: niezalezna.pl, PAP

Wesprzyj niezależne media

W czasach ataków na wolność słowa i niezależność dziennikarską, Twoje wsparcie jest kluczowe. Pomóż nam zachować niezależność i kontynuować rzetelne informowanie.

* Pola wymagane