W sobotę zachmurzenie będzie duże. Na południowym wschodzie wystąpią rozpogodzenia. W całym kraju będzie padał deszcz. W centrum i na wschodzie suma opadów wyniesie do 10 mm. Wysoko w Tatrach opady śniegu.
Temperatura maksymalna od 6 stopni Celsjusza na wschodzie, 15 w centrum, do 17 stopni na południowym zachodzie i południu.
Wiatr będzie słaby i umiarkowany, zachodni. Na Wybrzeżu zachodnim i na południu porywisty, do 60 km/h.
A w nocy?
W nocy będzie zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. W całym kraju padać będzie deszcz, głównie na zachodzie. W centrum i na wschodzie wystąpią opady deszczu ze śniegiem i śniegu. W Karpatach może z kolei spaść od 10 do 15 cm śniegu.
Temperatura minimalna od -1 stopnia Celsjusza na Pomorzu Wschodnim, 2 w centrum, do 4 stopni na południowym wschodzie.
Wiatr będzie porywisty do 55 km/h, zachodni
 
                        
        
        
        
         
                         
                         
                         
             
             
             
             
            ![Taksówka stoczyła się na ruchliwą ulicę. W środku nie było kierowcy! [WIDEO]](https://files.niezalezna.tech/images/upload/2025/10/30/n_1a44aebd094f0fc81bba0d96fe7711c4f8ec41156a0deaab9a09760119b0681d_c.jpg?r=1,1) 
             
            