Wyszukiwanie

Wpisz co najmniej 3 znaki i wciśnij lupę
Reklama
Polska

„Poland Daily” na Youtube

Telewizja Republika powołała na Youtube.com nowy kanał - Poland Daily. Emitowany tam będzie pierwszy w polskiej przestrzeni medialnej codzienny serwis informacyjny TV w j. angielskim - Poland Daily.

Autor: redakcja

Poland Daily prezentuje zestaw najważniejszych wiadomości z Polski opracowany w z myślą o odbiorcach anglojęzycznych. Ponadto przedstawiamy polski punkt widzenia na najważniejsze tematy międzynarodowe.

Reklama

Poland Daily wystartował na antenie Telewizji Republika 19 lutego br. Angielskojęzyczny program informacyjny "Poland Daily" jest dostępny w Polsce i Ameryce Północnej w godzinach 22.00, 00.00, 02.00, 04.00 i 06.00 czasu środkowoeuropejskiego. W USA i Kanadzie na platformie DishNetwork.

Osobny kanał Youtube.com pozwoli na zwiększenie zasięgu na terenie Europy Środkowej i Wschodniej oraz w kluczowych lokalizacjach w Azji (Indie, Chiny, Filipiny, Indonezja, Korea Płd., Japonia) i Afryki Północnej.

Autor: redakcja

Źródło: niezalezna.pl
Reklama