Wyszukiwanie

Wpisz co najmniej 3 znaki i wciśnij lupę
Polska

Nagranie wypadku na rondzie pod Łodzią HITEM internetu. Auto wzbiło się w powietrze na kilka metrów

Na kilka metrów wzbił się w powietrze samochód, którego kierowca z dużą szybkością wjechał na rondo w Rąbieniu k. Łodzi i odbił się od znajdującego się w jego centrum nasypu. Samochód przeleciał kilkanaście metrów, skosił drzewo, a następnie zatrzymał się na budynku gospodarczym.

Autor:

Do zdarzenia doszło w niedzielę ok. godz. 18. Jak ustalono, suzuki swift kierował 41-letni mężczyzna, który był jedyną osobą poszkodowaną podczas wypadku. Do wydobycia go z rozbitego pojazdu niezbędna była pomoc strażaków.

Kierowca trafił do szpitala. Według rzeczniczki Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi Joanny Kąckiej, w momencie zdarzenia wyczuwalna była od niego woń alkoholu.

 

Autor:

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Wesprzyj niezależne media

W czasach ataków na wolność słowa i niezależność dziennikarską, Twoje wsparcie jest kluczowe. Pomóż nam zachować niezależność i kontynuować rzetelne informowanie.

* Pola wymagane