Wyszukiwanie

Wpisz co najmniej 3 znaki i wciśnij lupę
Polska

"Marsz Pokoju" - okażmy wsparcie walczącej Ukrainie. PRZYJDŹ! Warszawa, 1 marca, godz. 17.00

"Bohaterska postawa narodu ukraińskiego powinna nas zmobilizować" - podkreśla Ryszard Kapuściński, szef Klubów Gazety Polskiej, które w najbliższy wtorek organizują wielki "Marsz Pokoju". Powinien w nim wziąć udział każdy, kto sprzeciwia się napaści Rosji na Ukrainę.

Autor:

Władimir Putin wydał rozkaz do haniebnego ataku na Ukrainę, a od kilku dni wojska rosyjskie popełniają liczne zbrodnie wojenne. Bombardują domy, zabijają cywilów, ostrzelali nawet szpitale, czy przedszkola.

Ukraińcy bohatersko walczą o swoją ojczyznę.

Cały świat z niepokojem przygląda się wydarzeniom na Ukrainie. A Polacy okazują solidarność i wsparcie. I trzeba to robić codziennie.

"Szanowni Państwo, w związku z bandyckim atakiem Putina na niezależną Ukrainę, Kluby Gazety Polskiej organizują Marsz Pokoju pod Ambasadę Ukrainy, który rozpoczynamy o godzinie 17.00 na Pl. Piłsudskiego. Następnie przejdziemy pod ambasadę bandyckiego kraju Rosji"

- poinformował Ryszard Kapuściński, przewodniczący Klubów GP.


1 MARCA, GODZINA 17.00, WARSZAWA PLAC PIŁSUDSKIEGO - PRZYJDŹ! OKAŻ WSPARCIE UKRAINIE I WYRAŹ SPRZECIW WOBEC DZIAŁAŃ ROSJI.

Autor:

Źródło: niezalezna.pl

Wesprzyj niezależne media

Ten materiał powstał dzięki wsparciu Czytelników. Pomóż nam pisać dalej