GaPol: TRUMP wypowiada wojnę cenzurze » CZYTAJ TERAZ »

K. Gójska na manifestacji w Warszawie: Każdy Rosjanin, który popiera władzę, jest unurzany w ukraińskiej krwi!

To nie tylko Władimir Putin morduje Ukraińców. Każdy Rosjanin, który nie protestuje i popiera władzę jest unurzany w ukraińskiej krwi, odpowiada za mordowanie dzieci, za strzelanie do kobiet. Oni również muszą ponieść odpowiedzialność, nie tylko Putin. Wszyscy ci, którzy go popierają, którzy mordują - powiedziała redaktor Katarzyna Gójska na manifestacji „Matki wołają: przestańcie strzelać do dzieci!”.

To, że państwo tu są, że państwo byli na wcześniejszej demonstracji i domyślam się, że państwo będą na następnych, to jest objaw waszej wielkiej odwagi i wielkiego patriotyzmu, bo w polski patriotyzm wpisana jest też solidarność. I dlatego ci wszyscy, te miliony Polaków, którzy dziś witają Ukraińców na polskiej ziemi, którzy przyjmują kobiety, dzieci uciekające przed wojną do swoich domów, to są ludzie przepełnieni polskim patriotyzmem i o tym należy pamiętać

- powiedziała Katarzyna Gójska, gdy manifestacja zatrzymała się pod budynkiem ambasady Federacji Rosyjskiej.

Jeszcze jedno słowo do tych, którzy siedzą w tym pałacu za murem, bo oni tam są. To nie tylko Władimir Putin morduje Ukraińców. Każdy Rosjanin, który nie protestuje i popiera władzę jest unurzany w ukraińskiej krwi, odpowiada za mordowanie dzieci, za strzelanie do kobiet. Oni również muszą ponieść odpowiedzialność, nie tylko Putin. Wszyscy ci, którzy go popierają, którzy mordują

- podkreśliła.

Nie wierzmy w to, że rosyjscy żołnierze przez przypadek znaleźli się na Ukrainie, że wychodzą z czołgów i mówią, że są zdziwieni, bo nie wiedzą, gdzie są. To jest jedno wielkie kłamstwo!

- dodała.

 



Źródło: PAP, niezalezna.pl,

#Ukraina

bm