Wyszukiwanie

Wpisz co najmniej 3 znaki i wciśnij lupę
Polska

Droga krajowa nr 74 odblokowana

Droga krajowa nr 74 w Skorzeszycach została odblokowana. We wtorek zderzyły się tam cztery pojazdy. Pięć osób, w tym dwoje dzieci, trafiło do szpitala.

Autor: redakcja

W Skorzeszycach około godz. 8.00 zderzyły się cztery samochody – trzy osobowe i bus przewożący niepełnosprawne dzieci – powiedział oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Kielcach Karol Macek.

CZYTAJ WIĘCEJ: Wypadek. Zablokowana DK 74 Kielce-Opatów

Do szpitala przewieziono pięć osób – dwoje dzieci, ich opiekunkę i dwóch kierowców aut osobowych.

Jeśli chodzi o dzieci, to nic poważnego im się nie stało, ale lekarze profilaktycznie zabrali je na badania

– dodał Macek.

Na razie nie są znane przyczyny wypadku.

Przez kilka godzin droga była całkowicie zablokowana. Wprowadzono tam objazdy drogami lokalnymi. Po godz. 11.00 dyżurny z Punktu Informacji Drogowej kieleckiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad poinformował, że droga została odblokowana.

Autor: redakcja

Źródło: niezalezna.pl, PAP

Wesprzyj niezależne media

W czasach ataków na wolność słowa i niezależność dziennikarską, Twoje wsparcie jest kluczowe. Pomóż nam zachować niezależność i kontynuować rzetelne informowanie.

* Pola wymagane