Wyszukiwanie

Wpisz co najmniej 3 znaki i wciśnij lupę
Polska

CBA prowadzi kontrolę ws. sprzedaży działek Uniwersytetu Rzeszowskiego

Procedury sprzedaży działek w Krasnem koło Rzeszowa, które należały do Uniwersytetu Rzeszowskiego (UR) są przedmiotem kontroli prowadzonej przez CBA. Kontrola ma się zakończyć 7 października.

Autor:

Jak poinformował w komunikacie Wydział Komunikacji Społecznej Biura kontrola rozpoczęła się 7 lipca. Prowadzi ją Wydział Postępowań Kontrolnych Delegatury CBA w Rzeszowie.

W trakcie postępowania sprawdzane są procedury sprzedaży działek w miejscowości Krasne, które należały do Uniwersytetu Rzeszowskiego, a były wykorzystywane na funkcjonowanie Wydziału Sztuki

– poinformowało Biuro w komunikacie.

Sprzedaż nieruchomości należących do UR trwała od 2014 r. do 2018 r. Planowany termin zakończenia kontroli to 7 października br.

Autor:

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Wesprzyj niezależne media

W czasach ataków na wolność słowa i niezależność dziennikarską, Twoje wsparcie jest kluczowe. Pomóż nam zachować niezależność i kontynuować rzetelne informowanie.

* Pola wymagane