Wyszukiwanie

Wpisz co najmniej 3 znaki i wciśnij lupę
Polska

Były prezydent Wrocławia Rafał Dutkiewicz zakażony koronawirusem

Były prezydent Wrocławia Rafał Dutkiewicz poinformował na Twitterze, że jest zakażony koronawirusem.

Autor:

"Otrzymałem wyniki testu COVID. Pozytywny. Wszystkim życzę zdrowia i pozdrawiam z kwarantanny. Dbajcie o siebie!" – napisał Dutkiewicz.

Wcześniej, w sobotę 3 października, o zakażeniu poinformował obecny prezydent Wrocławia Jacek Sutryk. Z kolei we wtorek informacje o swoim zakażeniu upublicznił wicemarszałek województwa dolnośląskiego Marcin Krzyżanowski.

Dzisiaj na Dolnym Śląsku zanotowano 184 nowe przypadki zakażeń koronawirusem. To najwyższy jednodniowy przyrost od początku pandemii. W regionie z powodu podejrzeń lub potwierdzonych zachorowań na COVID-19 hospitalizowane są 184 osoby.

Autor:

Źródło: niezalezna.pl, PAP

Wesprzyj niezależne media

Ten materiał powstał dzięki wsparciu Czytelników. Pomóż nam pisać dalej

AKTUALNE PETYCJE

NAJNOWSZE Polska