Nasze wszystkie działania muszą być oparte na planie - dobrym planie dla Polski - powiedział dziś Jarosław Kaczyński prezes Prawa i Sprawiedliwości na spotkaniu w Gdańsku z działaczami samorządowymi PiS w historycznej sali BHP na terenie Stoczni Gdańskiej.
Prezes PiS powiedział w Gdańsku, że "musimy przełamać mechanizm zamykania się partii politycznych Chcemy systematycznie rozwijać, zwiększać naszą partię. Ma to ogromne znaczenie w kontekście wyborów samorządowych".
Jarosław Kaczyński mówił też, że "polskie sądy muszą być sprawiedliwe, a obywatele muszą być równi wobec prawa". Mówił też, że "pewna grupa ludzi bogaci się za nic, chcemy to zlikwidować i dać szanse ludziom biznesu, którzy mają plan".
- Mimo ciągłych ataków ze strony opozycji mamy duże szanse na wygranie kolejnych wyborów parlamentarnych
- podsumował prezes PiS, a jego zdaniem "ostatnie działania opozycji w Sejmie były próbą dezorganizacji państwa".