Wyszukiwanie

Wpisz co najmniej 3 znaki i wciśnij lupę
Polska

​Służby zatrzymały znanego adwokata

Znany szczeciński adwokat został zatrzymany przez funkcjonariuszy Centralnego Biura Śledczego.

Autor:

Znany szczeciński adwokat został zatrzymany przez funkcjonariuszy Centralnego Biura Śledczego. Prokuratura i policja potwierdzają ten fakt, nie ujawniają jednak szczegółów sprawy.

Jak poinformował w zespół prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie, mecenas Marek K. został zatrzymany we wtorek przez CBŚ na polecenie prokuratury.

Rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Szczecinie Małgorzata Wojciechowicz potwierdziła, że mężczyzna został zatrzymany, dodała jednak, że ze względu na dobro prowadzonego postępowania prokuratura nie ujawnia jego szczegółów.

Nie wykluczyła, że w czwartek prokurator przekaże więcej informacji o sprawie.

Jak donoszą lokalne media, w grę może wchodzić zarzut wyłudzenia, a adwokat miał być zatrzymany po policyjnej prowokacji.
 

Autor:

Źródło: PAP

Wesprzyj niezależne media

W czasach ataków na wolność słowa i niezależność dziennikarską, Twoje wsparcie jest kluczowe. Pomóż nam zachować niezależność i kontynuować rzetelne informowanie.

* Pola wymagane