Wyszukiwanie

Wpisz co najmniej 3 znaki i wciśnij lupę
Polska

​Wyciekła informacja o Tusku

Donald Tusk planuję zdymisjonować ministra finansów Jacka Rostowskiego w ramach rekonstrukcji rządu zaplanowanej w ciągu najbliższych miesięcy – poinformowało agencję informacyjną Reuters źródło z otoczenia Tuska. Swoje stanowiska mają stracić równie

Autor:

Donald Tusk planuję zdymisjonować ministra finansów Jacka Rostowskiego w ramach rekonstrukcji rządu zaplanowanej w ciągu najbliższych miesięcy – poinformowało agencję informacyjną Reuters źródło z otoczenia Tuska. Swoje stanowiska mają stracić również ministrowie sportu i minister srodowiska - Joanna Mucha i Marcin Korolec.
 
Źródło stwierdziło, że zmiany mają „odbudować zaufanie społeczne do Platformy Obywatelskiej” i przygotować do serii wyborów – samorządowych w 2014 r. i wyborów parlamentarnych w 2015 r.
 
- Plan jest taki aby zastąpić go (Rostowskiego) kimś w ramach większej rekonstrukcji rządu, która dotknie również takich ministrów jak (Joanna) Mucha i (Marcin) Korolec – powiedziało źródło w rządzie.
 
- To prawdopodobnie nastąpi za kilka miesięcy, więc w międzyczasie (Rostowski) może skończyć pracę nad nowelizacją budżetu na 2013 r. i rozpocząć pracę nad przyszłorocznym budżetem –
dodało anonimowe źródło Reuters.
 

Autor:

Źródło: niezalezna.pl

Wesprzyj niezależne media

W czasach ataków na wolność słowa i niezależność dziennikarską, Twoje wsparcie jest kluczowe. Pomóż nam zachować niezależność i kontynuować rzetelne informowanie.

* Pola wymagane