Wyszukiwanie

Wpisz co najmniej 3 znaki i wciśnij lupę
Polska

"Wprost" - tygodnik... restauracyjny

Czyżby znany tygodnik opinii przekształcił się w tygodnik do kotleta? Większość egzemplarzy tygodnika „Wprost” trafia w niższych cenach do...

Autor:

Czyżby znany tygodnik opinii przekształcił się w tygodnik do kotleta? Większość egzemplarzy tygodnika „Wprost” trafia w niższych cenach do... restauracji, hoteli, samolotów i firm, podczas gdy w kioskach i prenumeracie można kupić jedynie ok. 65 tys. egz. - podaje portal wirtualnemedia.pl.

Mimo ogromnego spadku standardowej sprzedaży pisma, która zmalała o ok. 25 tys. egz., zwiększyło się rozpowszechnianie ogółem „Wprost" - do 140-145 tys.

Pozasprzedażowa dystrybucja „Wprost” przewyższyła już standardową sprzedaż tego tygodnika. W takich proporcjach nie jest dystrybuowany żaden z pozostałych tygodników opinii.

We wrześniu sprzedaż wydań drukowanych „Wprost” wynosiła niecałe 65 tys. egz., ale ogółem na papierze rozchodziło się prawie 88 tys. egz. pisma. 23 tys. egz. było bowiem dystrybuowanych poza sprzedażą - podaje portal.

Tygodnik po niższych cenach dostarczany jest do ok. 380 restauracji (m.in. sieci Pizza Hut, KFC, Starbucks i Sphinx) oraz ok. 60 hoteli, głównie w Warszawie, a także do samolotów linii LOT.




Autor:

Źródło: wirtualnemedia.pl

Wesprzyj niezależne media

W czasach ataków na wolność słowa i niezależność dziennikarską, Twoje wsparcie jest kluczowe. Pomóż nam zachować niezależność i kontynuować rzetelne informowanie.

* Pola wymagane