Wyszukiwanie

Wpisz co najmniej 3 znaki i wciśnij lupę
Polska

„Zmanipulowano nasze wypowiedzi”

Janusz i Piotr Walentynowicz – syn i wnuk legendy Solidarności Anny Walentynowicz są oburzeni dzisiejszą publikacją „Faktu”

Autor: Dorota Kania

Janusz i Piotr Walentynowicz – syn i wnuk legendy Solidarności Anny Walentynowicz są oburzeni dzisiejszą publikacją „Faktu”

- Nigdy nic takiego nie mówiłem, nie wypowiadałem się na temat obrażeń ciała babci, ponieważ tych obrażeń nie było – mówi nam Piotr Walentynowicz.

„Fakt” zamieścił rzekome wypowiedzi najbliższych Anny Walentynowicz w tym relację wnuka Piotra.

- Jestem oburzony ta publikacja. Wielokrotnie mówiłem, że mama praktycznie nie miała żadnych obrażeń. To straszne, że można zamieszczać takie kłamstwa – dodaje Janusz Walentynowicz.

Najbliżsi Anny Walentynowicz zapowiadają sprostowanie do „Faktu”, nie wykluczają także skierowanie sprawy na drogę sądową.


Autor: Dorota Kania

Źródło:

Wesprzyj niezależne media

W czasach ataków na wolność słowa i niezależność dziennikarską, Twoje wsparcie jest kluczowe. Pomóż nam zachować niezależność i kontynuować rzetelne informowanie.

* Pola wymagane