Wyszukiwanie

Wpisz co najmniej 3 znaki i wciśnij lupę
Polityka

"Ujawnić nazwiska!" - grzmiał poseł opozycji. Reakcja posłanki Pępek? Wymowne!

Podczas ostatniego posiedzenia Sejmu opozycja domagała się ujawnienia nazwisk polityków KO korzystających z przywilejów w służbie zdrowia. Jak zachowała się wówczas Małgorzata Pępek (KO)? Wymownie, biorąc pod uwagę najnowsze informacje dotyczące jej badania bez kolejki.

Afery Koalicji Obywatelskiej w służbie zdrowia wstrząsnęły całą Polską. Młody działacz Koalicji Obywatelskiej Dawid Kacprzyk jako koordynator SOR-u w Szpitalu Południowym w Warszawie, a także radny KO warszawskiej dzielnicy Ursus, miał zarobić w zeszłym roku 1,6 mln zł. Na prowadzonym przez Kacprzyka oddziale politycy Koalicji Obywatelskiej mieli być przyjmowani bez kolejki w "saloniku VIP", a kompleksowe badania miały być im wykonywane niemal bezpośrednio po dokonaniu przez nich rejestracji.

Ale skandal z młodym lekarzem-milionerem to nie wszystko. Dziś okazało się, że posłanka Małgorzata Pępek miała w szpitalu w Żywcu wykonane badanie bez kolejki - zapisana została przez... koleżankę z Koalicji Obywatelskiej pracującą w szpitalu.

Na ostatnim posiedzeniu Sejmu poseł Jarosław Sachajko apelował, by ujawniać nazwiska polityków korzystających z przywilejów w służbie zdrowia. Jak w czasie apelu posła Sachajki zachowywała się posłanka Małgorzata Pępek, która stała się "bohaterką" kolejnej publikacji? Bardzo wymowne! Zobaczcie na nagraniu:

Źródło: niezalezna.pl

Wesprzyj niezależne media

Ten materiał powstał dzięki wsparciu Czytelników. Pomóż nam pisać dalej

AKTUALNE PETYCJE

NAJNOWSZE Polityka