"Nowy pełnomocnik Radia Szczecin, nominowany przez reżim Tuska, chce dostać się do mojego służbowego komputera i telefonu. Pełnomocnikiem jest mec Rafał Wiechecki, przyjaciel Giertycha i jednocześnie obrońca Gawłowskiego i innych ludzi Platformy" - napisał na portalu X redaktor Tomasz Duklanowski, autor najgłośniejszych publikacji dotyczących afer związanych z Platformą Obywatelską w Szczecinie i okolicach.
Na laptopie i komórce, o którą tak walczy pełnomocnik radia, mogą być materiały obciążające m.in. Tomasza Grodzkiego w sprawie afery korupcyjnej czy Stanisława Gawłowskiego w sprawie afery melioracyjnej. Potwierdza to sam Duklanowski.
W komputerze służbowym i komórce mam dziesiątki nagrań i dokumentów dotyczących przestępczej działalności ludzi PO. To informację stanowiące tajemnice dziennikarską i dowody w sprawach. Są tam choćby dane i nagrania świadków obciażajacych Grodzkiego, dokumenty związane z aferą melioracyjna i pedofilską w PO.
– zaznaczył.
Duklanowski, aby chronić materiały, zdecydował się na... zdeponowanie sprzętu u notariusza.
- Dlatego teraz Wiechecki składa przeciwko mnie zawiadomienie, po to aby przy pomocy prokuratury, dostać się do informacji z mojego komputera. Sprzęt będzie zdeponowany u notariusza, do czasu upadku reżimu Tuska. Czyli - nie aż tak długo - napisał dziennikarz na X.
Nowy pełnomocnik Radia Szczecin, nominowany przez reżim Tuska, chce dostać się do mojego służbowego komputera i telefonu.
— Tomasz Duklanowski (@TDuklanowski) January 22, 2024
Pełnomocnikiem jest mec Rafał Wiechecki, przyjaciel Giertycha i jednocześnie obrońca Gawłowskiego i innych ludzi Platformy.
W komputerze służbowym i… pic.twitter.com/HWe02hVtKp
 
                        
        
        
        
         
            
            
           
                         
                         
                        ![Kosiniak-Kamysz odtrąbił swój wielki "sukces". Otrzymał ripostę od Błaszczaka [ZOBACZ]](https://files.niezalezna.tech/images/upload/2025/10/31/n_2200cc10d9139cf7554b76f63b8a0c5a007f833b81b96e42f9a1bd525b10cc89_c.jpg?r=1,1) 
             
            ![Skandal z Jońskim w roli głównej. "Kierujemy zawiadomienie do prokuratury" - zapowiadają politycy PiS [WIDEO]](https://files.niezalezna.tech/images/upload/2025/10/31/n_594ab7700fd8ff082cc03e6151460b2002bdbbec62e2283ead2ecff0959725f7_c.jpg?r=1,1) 
             
             
             
             
            