Przekaż 1,5% na media Strefy Wolnego Słowa. Dziękujemy! Dowiedz się więcej »

Polityka to nie show, tylko służba Polsce i Polakom. Premier punktuje parlamentarną większość

"Polityka to nie show, a służba Polsce i Polakom. Dni mijają, a tu nic się nie dzieje w najważniejszych dla Polaków sprawach, zero konkretnych pomysłów i odrzucanie gotowych rozwiązań tylko dlatego, że przygotował je nasz rząd" - wskazał premier Mateusz Morawiecki.

Mateusz Morawiecki
Zbyszek Kaczmarek - Gazeta Polska

"Zaopatrzcie się w popcorn, będzie się działo - zapowiadał marszałek Hołownia. Po pierwsze, polityka to nie show, a służba Polsce i Polakom. Po drugie, dni mijają, a tu nic się nie dzieje w najważniejszych dla Polaków sprawach. Zero konkretnych pomysłów i odrzucanie gotowych rozwiązań tylko dlatego, że przygotował je nasz rząd" - ocenił premier w nagraniu zamieszczonym w niedzielę w mediach społecznościowych.

Morawiecki wskazał na rządowe projekty ustaw dotyczące przedłużenia "0" proc. VAT na żywność, przedłużenia wakacji kredytowych i zamrożenia cen energii. Podkreślił, że regulacje te są potrzebne, by Polacy żyli godnie.

Te ustawy powinny być przyjęte przez Sejm, ale zamiast realnej pracy mamy popcorn, show i igrzyska. Czy o to chodzi w polityce?

- zapytał szef rządu.


 Źródło: niezalezna.pl, PAP, Twitter, Youtube

 

#Mateusz Morawiecki #popcorn #rząd #wybory 2023

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
Moduł komentarzy jest w trakcie przebudowy.
mt
Wczytuję ocenę...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo