Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ »
Z OSTATNIEJ CHWILI
Sędzia TK Krystyna Pawłowicz w uzasadnieniu: premier wydając polecenia na podstawie przepisów "antycovidowych" miał prawo uważać, że ich zakres obejmuje organizację wyborów • • • TK: zastosowanie przepisów "antycovidowych" do przygotowania wyborów w stanie epidemii - zgodne z konstytucją • • •

CPK w Warszawie do remontu. Rafał Trzaskowski doświadczenie z taśmą już ma. ZOBACZ MEMY

Całkiem Piękna Kładka, która powstała w Warszawie tuż przed wyborami samorządowymi wytrzymała nieco ponad dwa tygodnie. Przeprawa przez Wisłę dla pieszych i rowerów już potrzebuje remontu. Rafał Trzaskowski sklei to taśmą klejącą? Zobacz MEMY.

Rafał Trzaskowski
Zbyszek Kaczmarek - Gazeta Polska

Centralny Port Komunikacyjny, który mógłby stać się kluczową inwestycją dla Polski został wstrzymany przez rząd Donalda Tuska... Zamiast tego rządzący związani z Platformą Obywatelską przed wyborami samorządowymi z dumą otworzyli w Warszawie mostek dla pieszych i rowerów przez Wisłę, prześmiewczo nazywany Całkiem Piękną Kładką.

Kładka Trzaskowskiego do remontu

Rafał Trzaskowski dał zatem mieszkańcom stolicy CPK na miarę obecnej władzy, ale niestety również ta inwestycja okazała się  gów... niewiele warta. Nieco ponad dwa tygodnie po hucznym oddaniu kładki do użytku okazało się, że potrzebuje ona... remontu. Doszukując się w tej sytuacji pozytywów z pewną satysfakcją odnotowujemy, że tym razem napraw dokonują fachowcy, a nie Trzaskowski uzbrojony w taśmę klejącą.

Kładka w Warszawie do remontuantylewus / twitter
Taśma dla Rafałascreen / internet

Więcej memów znajdziecie w naszym dziale "Humor". KLIKNIJ TUTAJ!

 Źródło: niezalezna.pl

 

#Rafał Trzaskowski #kładka #memy #Warszawa

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
jm
Wczytuję ocenę...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo