Koszulka NIEMIECKO - RUSKA SZAJKA TUSKA Zamów już TERAZ!

"Polacy pilotami zagłosowali, że chcą Republiki dostępnej". Kaleta: Tusk się wściekł

- Donald Tusk się wściekł, że Republika złożyła wniosek do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji o przyznanie koncesji na wejście na multipleks ogólnopolski - mówił na antenie Telewizji Republika polityk Suwerennej Polski Sebastian Kaleta. - Serdecznie kibicuję, żeby ten sukces osiągnąć - dodał.

Telewizja Republika
Bartek Kalich - Gazeta Polska

Telewizja Republika wystąpiła o przyznanie koncesji poprzez złożenie wniosku do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji. Stacja od miesięcy stara się o wejście na multipleks ogólnopolski.

Rozpoczęcie oficjalnej walki zostało szeroko skomentowane w sieci, także przez czołowych polityków.

Sprawę skomentował też na antenie Telewizji Republika polityk Suwerennej Polski Sebastian Kaleta.

- Donald Tusk się wściekł, że Republika złożyła ten wniosek. Kibicuję, żeby koncesja była przez Republikę uzyskana z tego powodu, że dziś znaczna część Polaków jest odcięta od informacji z uwagi na siłowe przejęcie mediów publicznych, a wynik Republiki jest osiągnięty pomimo niepokrycia całego kraju możliwością odbierania Republiki. Dla mnie jest oczywiste, że KRRiT powinna dosyć sprawnie ten wniosek procedować

- mówił.

Jak dodał: Polacy pilotami zagłosowali, że chcą Republiki dostępnej.

- Mam nadzieję, że to się szybko stanie, że będzie łatwo dostępna nie tylko w kablówkach, nie tylko w internecie, nie tylko na multipleksie częściowym, który aktualnie jest, ale będzie się cieszyła pełnym zasięgiem w całym kraju i serdecznie kibicuję, żeby ten sukces osiągnąć

- powiedział Kaleta.

Jak możecie Państwo wesprzeć starania Republiki? Wszystkie szczegóły na temat przygotowanej w tym celu petycji dostępne są w poniższym tekście:

Oglądaj Telewizję Republika na żywo:

 Źródło: niezalezna.pl

 

#multipleks #Telewizja Republika #koncesja

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Magdalena Żuraw
Wczytuję ocenę...
Wideo