Wyszukiwanie

Wpisz co najmniej 3 znaki i wciśnij lupę
Media

Sprzedaż "Wyborczej"? Leci w dół

Rozpowszechnianie płatne razem "Gazety Wyborczej", wydawanej przez Agorę, wyniosło w marcu 2014 roku 190.071 sztuk i było o 18,2 proc.

Autor:

Rozpowszechnianie płatne razem "Gazety Wyborczej", wydawanej przez Agorę, wyniosło w marcu 2014 roku 190.071 sztuk i było o 18,2 proc. niższe niż rok wcześniej - wynika z danych Związku Kontroli Dystrybucji Prasy.

Rozpowszechnianie płatne razem "Gazety Wyborczej" w marcu 2014 r. było niższe o 3,6 proc. w stosunku do lutego 2014 r.

Z kolei rozpowszechnianie płatne razem "Rzeczpospolitej" w marcu wyniosło 59.289 sztuk, co oznacza spadek rok do roku o 32 proc. Miesiąc do miesiąca sprzedaż spadła o 1,7 proc.

W marcu liderem sprzedaży na rynku dzienników pozostał "Fakt", wydawany przez Axel Springer Polska. Jego rozpowszechnianie płatne razem wyniosło 342.614 egzemplarzy, co oznacza spadek rok do roku o 3,5 proc. oraz wzrost o 1 proc. mdm.

Autor:

Źródło: niezalezna.pl,PAP

Wesprzyj niezależne media

Ten materiał powstał dzięki wsparciu Czytelników. Pomóż nam pisać dalej

NAJNOWSZE Media