Darnella Frazier, 18-latka, która sfilmowała aresztowanie i morderstwo George'a Floyda w Minneapolis pod koniec maja 2020 r., otrzymała w piątek specjalną Nagrodę Pulitzera, najbardziej prestiżową nagrodę dziennikarską w Stanach Zjednoczonych. - Nie znałam tego człowieka (...), ale wiedziałam, że liczy się jego życie – napisała Frazier 25 maja na Facebooku z okazji pierwszej rocznicy śmierci Floyda.
Jak ustalił Onet.pl, między firmą producencką programu "Jeden z dziesięciu" a Telewizją Polską doszło do porozumienia. To oznacza, że nadal będziemy mogli na antenie TVP oglądać kultowy teleturniej prowadzony niezmiennie przez Tadeusza Sznuka.