Wyszukiwanie

Wpisz co najmniej 3 znaki i wciśnij lupę
Lifestyle

Znana blogerka zachęca do szczepień. "Postęp medycyny pozwoli nam wrócić do normalności"!

Zaczynała od bloga kulinarnego, rok temu sama zebrała... 3 mln zł. na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, jest lekarzem a jej profil na Instagramie obserwuje ponad 746 tys. osób. Teraz Mama Ginekolog, sama zaszczepiona, zachęca innych. - Bardzo czekałam na ten moment. Wierzę, że postęp medycyny pozwoli nam skutecznie wrócić do normalności - pisze.

W jej rodzinnym domu kręcono „Kilera”. Mamę fotografował Tadeusz Rolke, a tata szył płaszcze dla Hugo Bossa - opisuje ją portal wprost.pl.

Nicole Sochacki-Wójcicka, znana w sieci jako Mama Ginekolog, w sieci zaczynała od bloga kulinarnego PolishCookBook. Choć nagrody nie dostała, 11 lat temu była nominowana w konkursie Blog Roku w kategorii kulinaria Nagrody. Dwa lata później doszła do wniosku, że lekarzowi nie przystoi stać pół dnia nad garami i skupiła się na medycynie.

Jak podaje wprost.pl, zanim jeszcze rozkręciła swój profil na Instagramie i bloga MamaGinekolog, skończyła studia na Wydziale Lekarskim Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Później przez dwa lata pracowała jako lekarz w Londynie. Po powrocie do kraju związała się z I Kliniką Położnictwa i Ginekologii WUM (Uniwersyteckie Centrum Zdrowia Kobiety i Noworodka WUM).

Teraz, po zaszczepieniu się przeciw Covid-19, zachęca innych.

Zaszczepiona 💪🏻 bardzo czekałam na ten moment. Wierzę, że postęp medycyny pozwoli nam skutecznie wrócić do normalności

- pisze na swoim profilu na Instagramie.

 

 

 

Źródło: niezalezna.pl

Wesprzyj niezależne media

Ten materiał powstał dzięki wsparciu Czytelników. Pomóż nam pisać dalej

AKTUALNE PETYCJE

NAJNOWSZE Lifestyle