Tajemnice sędziego, agenta Łukaszenki » więcej w Gazecie Polskiej! CZYTAJ TERAZ »

Janda gościem neo-TVP. Aktorka wniebowzięta: "Osiem osób zrobiło sobie ze mną zdjęcie"

Przeszłam przez pierwszy korytarz i chyba z osiem osób zrobiło sobie ze mną zdjęcie - mówi pełna entuzjazmu Krystyna Janda, relacjonując pierwszą od lat wizytę w Telewizji Polskiej. Widać aktorce niewiele trzeba, by ze stanu głębokiego przygnębienia (tu elegancki eufemizm) wpaść w euforię. Wszystko z okazji powrotu na antenę kultowego programu.

Krystyna Janda
zrzut ekranu - TVP

„Po niemal 30 latach „100 pytań do…” wraca do Telewizji Polskiej. Legendarny program był pierwszym w Polsce, gdzie zapraszano polityków i dziennikarzy o różnych światopoglądach. Tak będzie również w odświeżonej formule talk-show. Nie zabraknie niewygodnych pytań i nietuzinkowych gości. – Chodzi o to, by dać głos każdej ze stron. Nie mówimy tylko o politykach, nie tylko o ludziach kultury, bo przecież każdy ma jakieś zdanie - mówi prowadząca program dziennikarka Wioleta Wramba” - zapowiada portal tvp.info. Gościem pierwszego odcinka był... Michał Kołodziejczak. 

Jak dowiadujemy się z zapowiedzi, za tydzień gościem programu będzie Krystyna Janda. Aktorkę pokazano już w zapowiedzi kolejnego epizodu. Przyznaje, że wejście do gmachu Telewizji Polskiej to dla niej „przemożne wspomnienie”.

- Przeszłam przez pierwszy korytarz i chyba z osiem osób zrobiło sobie ze mną zdjęcie - mówi rozbawiona.

Aktorce wyraźnie poprawiło się samopoczucie. W ostatnich latach postrzegana była przez pryzmat wulgarnej wypowiedzi z 2017 roku:

 

 Źródło: TVP Info, niezalezna.pl, X

 

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
am
Wczytuję ocenę...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo