Wyszukiwanie

Wpisz co najmniej 3 znaki i wciśnij lupę
Koronawirus

W Rosji już 850 tys. zakażonych Covid-19

W Rosji wykryto w ciągu minionej doby 5427 zakażeń koronawirusem - 35 mniej niż dzień wcześniej - podał dziś sztab rządowy. Ogólna liczba zachorowań wynosi teraz 850 870. Zmarło od soboty 70 osób, a ogółem od początku epidemii - 14 128.

Autor:

Nowe zakażenia wykryto w całej Rosji, najwięcej - w Moskwie, gdzie od soboty przybyło ponad 660 przypadków.

70 zgonów w ciągu doby to najniższy wskaźnik od 3 maja, gdy zmarło 58 pacjentów. Niemniej, w ostatnich tygodniach liczba chorych, których nie udawało się uratować, często sięgała powyżej stu w ciągu doby .

Od początku epidemii wyleczono 650 173 pacjentów, w tym 3649 wypisano z placówek medycznych w ciągu minionej doby.

W całej Rosji przeprowadzono dotąd ponad 28,7 mln testów na obecność koronawirusa.

Autor:

Źródło: niezalezna.pl, PAP

Wesprzyj niezależne media

W czasach ataków na wolność słowa i niezależność dziennikarską, Twoje wsparcie jest kluczowe. Pomóż nam zachować niezależność i kontynuować rzetelne informowanie.

* Pola wymagane