Wyszukiwanie

Wpisz co najmniej 3 znaki i wciśnij lupę
Koronawirus

Starostwo Powiatowe w Wieluniu zamknięte z powodu koronawirusa

U jednego z urzędników powiatowych w Wieluniu (woj. łódzkie) potwierdzono zakażenie SARS - Cov-2. Od poniedziałku nieczynne będzie starostwo - powiedział w sobotę wieczorem burmistrz miasta Paweł Okrasa.

Autor:

Starostwo Powiatowe w Wieluniu będzie niedostępne dla interesantów od 5 października 2020 r. do odwołania

- napisano na stronie internetowej urzędu.

U jednego z urzędników powiatowych wykryto koronawirusa" - powiedział PAP szef miejskiej administracji Wielunia, burmistrz Paweł Okrasa. "Z tego, co wiem jest to pracownik wydziału komunikacji

- poinformował Okrasa.

Sprawy należące do zakresu Wydziału Komunikacji, Transportu i Dróg będą rozpatrywane wyłącznie drogą pocztową. Sprawy pilne, wymagające osobistego stawiennictwa w Urzędzie będą załatwiane wyłącznie po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym z pracownikiem merytorycznym

- napisano na stronie wieluńskiego starostwa.

Petentów uprzedzono, że od poniedziałku kontakt z urzędem "zostaje ograniczony do formy listownej, elektronicznej i telefonicznej. Dokumenty, pisma i wnioski można również składać osobiście do wyłożonego w holu budynku pojemnika".

Na razie nie wiadomo, czy oprócz zakażonego koronawirusem urzędnika inne osoby ze starostwa skierowano na kwarantannę.

Autor:

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Wesprzyj niezależne media

W czasach ataków na wolność słowa i niezależność dziennikarską, Twoje wsparcie jest kluczowe. Pomóż nam zachować niezależność i kontynuować rzetelne informowanie.

* Pola wymagane