Jak komisje śledcze zdemaskowały głupotę polityków od ośmiu gwiazdek Czytaj więcej w GP!

Do Gwatemali paczki już nie wyślesz!

Poczta Polska zawiesiła przyjmowanie przesyłek do Gwatemali z uwagi na duże problemy operacyjne Poczty Gwatemali - poinformowało biuro prasowe spółki.

skylark

"Poczta Polska podobnie jak inni operatorzy zawiesiła przyjmowanie przesyłek do Gwatemali z uwagi na brak możliwości wykonywania przez Pocztę Gwatemali usług dystrybucji i doręczania"

- poinformowało biuro prasowe Poczty Polskiej.

"Nie chcemy narażać klientów na niedogodności, gdyż Poczta Gwatemali za pośrednictwem Biura Międzynarodowego Światowego Związku Pocztowego zaapelowała o nieprzysyłanie jej korespondencji z uwagi na bardzo duże problemy operacyjne"

- dodano.

"Są tam bardzo duże zaległości w opracowywaniu poczty wchodzącej i wychodzącej, problem stanowią także sprawy zatrudnienia. Czekamy na sygnał ze strony Gwatemali informujący o przywróceniu świadczenie usług"

- zaznaczono.

 



Źródło: niezalezna.pl, PAP

#Poczta Polska #Gwatemala

redakcja