"zimowe przystanki" dla pasażerów komunikacji miejskiej
"Zimowe przystanki" dla pasażerów komunikacji miejskiej
W związku z silnymi mrozami dla pasażerów komunikacji miejskiej uruchomione zostaną \"Zimowe przystanki\". Autobusy linii przyspieszonych i ekspresowych, na żądanie pasażerów, będą stawały na wszystkich napotkanych przystankach - poinformował stołeczny ratusz.