Kluby Gazety Polskiej
Na Węgrzech piszą o naszym święcie. Także o wspólnym marszu Węgrów z Klubami "GP"
Pisząc o obchodach Dnia Niepodległości w Polsce prasa węgierska wspomina o udziale w uroczystościach delegacji z Węgier. Jak już wczoraj pisał portal niezalezna.pl, delegacja Węgrów poszła w jednym marszu w Krakowie razem z Klubami Gazety Polskiej.
Protest przed rosyjską ambasadą
Dziś, 17 września mija kolejna rocznica napaści sowieckiej Rosji na Polskę. Zmieniła ona losy II wojny światowej i skazała obywateli polskich na niewyobrażalne cierpienia we wrześniu 1939 r. i kolejnych miesiącach. Warszawski klub „Gazety Polskiej” organizuje dzisiaj demonstrację przed Ambasadą Federacji Rosyjskiej w Warszawie.