gang paliwowy
Gang paliwowy oszukał Skarb Państwa na 15 mln zł
Funkcjonariusze Łódzkiego Urzędu Celno-Skarbowego zlikwidowali grupę przestępczą wprowadzającą do obrotu nielegalne paliwa. W ciągu 3 miesięcy grupa mogła wprowadzić do obrotu nawet 6 mln litrów paliwa. Straty Skarbu Państwa w związku z tą działalnością szacuje się na 15,4 mln zł.