covid badania
Rekonwalescencja po COVID-19. Jak wygląda?
Po przebyciu COVID-19 rekonwalescencję należy zacząć od wykonania kompleksowych badań. Lekarz musi najpierw ocenić stan naszego organizm, aby dobrać odpowiednie ćwiczenia i wysiłek fizyczny. Głównym problemem po przebyciu COVID-19 jest osłabienie organizmu oraz problemy oddechowe wynikające z różnego rodzaju powikłań. Bo chorzy po tej chorobie borykają się również z dolegliwościami neurologicznymi i krążeniowymi. Coraz częściej występują one nawet u ludzi młodych, którzy cieszyli się dobrym zdrowiem i przechodzili chorobę bezobjawowo.